Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: byłem.
Generalnie nie byłem nigdy na pikniku, ale se piwkowałem i nikt problemów nie robił. Wydaje mi się że można tylko w jakimś sensownej oddległości od lamp wyznaczających podejście.
Policja tam problemy tylko robiła jak ktoś tam autem wjechał - bo zakaz jest
  • Odpowiedz
  • 0
Jestem taka dróżka Asfaltowa ale jest zakaz wjazdu z drugiej strony nie wiem po co ci koc co chcesz tam cały dzień siedzieć przecież tam co 20 minut ląduje samolot postojesz godzinę i ci starczy
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: bez problemu możesz tam siedzieć i piknikować. Tylko nie wjeżdżaj autem, jest zakaz ruchu. Praktycznie zawsze ktoś tam jest, podczas ładnej pogody może być łącznie nawet kilkadziesiąt osób. Jak chcesz tam popatrzeć, to korzystaj póki się da, bo niebawem ten teren będzie zaorany pod budowę nowej DW.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: możesz jeszcze polną drogą podejść wyżej i masz widok na cały pas startowy, a ludzi tam nie ma. Cisza, spokój, ćwierkają ptaszki i latają motylki. No i samoloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przemekg31: jestes wstanie mi wyslac gdzie? Bo tam wiem ze jest tabliczka zakaz zblizania teren lotniska, i tam tylko jakby na drodze mozna, ta droga w gore to raczej tez teren
  • Odpowiedz