Wpis z mikrobloga

Wybrałam się sama z trójką dzieci na zwiedzanie Łodzi. Na Sosnowiec nas nie było stać, niestety. Tuż pod Łodzią jest fajny park rozrywki dla bąbelków. Spędziliśmy tam dziś 7 godzin.
Przed nami jeszcze 3 dni różnych atrakcji typu baseny, zoo, jakieś miejsca, gdzie eksperymenty można robić.
Już po 2 dniach jestem zajechana jak osioł, ale też mam mega satysfakcję, widząc radochę na zmęczonych wieczorem mordkach dzieciaków.
Mam nadzieję, że będą pamiętać takie rzeczy. Że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat będą wspominać takie wyjazdy z uśmiechem.
Ciężko samej ogarnąć takie stadko (wiek od 7 do 10 lat), ale czuję dobrze człowiek, że mam możliwość im coś takiego zapewnić.

#dzieci i oczywiście #chwalesie plus #lodz żeby wiedzieli, że czasem są miastem turystycznym xD
  • 40
  • Odpowiedz
nie do końca wiem, co sugerujesz.


@wykopowa_ona: że w przyszłości nie będą tego w ogóle pamiętać, natomiast doskonale będą pamiętać to, jak byłaś dla nich zołzą i mendą
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikaka27 Mandoria. Na stronie jest info na jakie atrakcje może wejść jakie dziecko (kryterium to wzrost). Jest też taka część dla mniejszych dzieciaków plus jakieś zabawy z księżniczką o wyznaczonych godzinach.
  • Odpowiedz
@MythicRaider ma znaczenie, moja pamięta miło wakacje razem i miejsca z tego okresu.

Ja sam już gorzej, mało pamiętam z czasu gdy miałem 10 lat, a też mnie rodzinka zabierała tu i tam. Jedynie fotki pozostały i takie fantomowe wspomnienia.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: dzieci na pewno będą zadowolone. To bardzo miłe, że tak się starasz, szczególnie sama.
Sam myślałem o Łodzi ostatnio (co prawda z innego powodu), ale trochę mnie zainspirowałaś, żeby obczaić też pod kątem wyjazdu z rodziną :)
A tego frustrata @MythicRaider po prostu ignoruj, on chyba miłego słowa na tym portalu nie napisał :)
  • Odpowiedz
  • 1
@auczak serio byłam mega zaskoczona, jak obczailam ile atrakcji dla dzieciaków tu mają. Serdecznie polecam. Myśmy już ustalili, że wrócimy tutaj, bo nie damy rady odwiedzić wszystkich miejsc, które nas interesują, tym razem.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Możesz je do dętki też zabrać. Takie małe muzeum zlokalizowane w kanale pod placem wolności. 15-20 min zwiedzania ale "nietypowe" miejsce.
  • Odpowiedz