Wpis z mikrobloga

Polecam alkoholizm i rozkminka na mieście wieczorami, przy takiej pogodzie i niezgorszej mordzie coś się uda wyrwać (lepsze niż z tindera oifkors)...
Bardziej na poważnie to jakieś hobby typu 'zajęcia w grupie', najlepiej takie zdominowane przez kobiety.
@hejziking:
  • Odpowiedz
@hejziking witam w świecie porażki życiowej xd tak na poważnie - no ciężko poznać znajomych w tym wieku jak się już nie ma ogarniętej sporej grupy znajomych, normalnie znajomych poznaje się w okresie szkoły, studiów oraz przez innych znajomych, ewentualnie w pracy albo przy jakiejś zorganizowanej pasji typu żeglarstwo. Wszystkie inne pomysły to są tak naprawdę wymuszone, nienaturalne próby. Jedyne opcje jakie widzę to odezwanie się do starych znajomych albo zmiana
  • Odpowiedz
@hejziking: @BiauoRycerz @piechock12 @Jody_HiGHROLLER @J_Dilla @miss_error
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy
  • Odpowiedz
  • 2
@BiauoRycerz też o tym słyszałem. Rozważę

@adamsowaanon mieszkanie w centrum już mam xd ale jakbym kiedyś stwierdził że chcę dostać wyrok za molestowanie seksualne to rozważę ten pomysł

@Jody_HiGHROLLER jeśli masz jakieś luźne pomysły jakie to hobby zajęcia w grupie dla ludzi w wieku 25-35 to jestem otwarty na sugestie, bo w tej chwili nic nie przychodzi mi do głowy

@piechock13 właśnie na tym polega moje wyzwanie. Nie
  • Odpowiedz
@hejziking no mam identycznie, dostałem przez to zaburzeń nerwicowo depresyjntch. Kiedyś całe weekendy spędzałem ze znajomymi, nie miałem problemu żeby dziewczynę poznać. Obecnie spędzam czas w pustym pokoju i pracy. Ciężko w tym wieku zmienić swoje życie pod tym względem, większość normalnych ludzi już ma swoje grupki znajomych, ładne dziewczyny mają już chłopaków. Generalnie nie jest to czas na budowanie nowych relacji
  • Odpowiedz
@hejziking: Polecam jakieś dni RPGów papierowych. Można poznać fajnych i ciekawych ludzi. Samo granie w RPGi też jest przyjemne i wg badań wychodzi na to, że również pomaga w terapii.
  • Odpowiedz
mieszkanie w centrum już mam xd ale jakbym kiedyś stwierdził że chcę dostać wyrok za molestowanie seksualne to rozważę ten pomysł


@hejziking: gdzie mowie cos o molestowaniu? Naucz sie czytac ze zrozumieniem.xdddd
Mieszkasz razem z dziewczyna, po kilku dniach lub tygodniu zapraszasz na normalny lokalny wyjazd w gory, wyjscie na silownie, na kawe na miasto, do muzeum, pobiegac,do pubu itd
Jak nie ma ZADNEGO zainteresowania to ok ale za 2 tygodnie dajesz wypowiedzenie.
Bo tez masz do
  • Odpowiedz