Wpis z mikrobloga

boze, wiecie co. ostatnio duzo razy przypominam sobie jaka bylam dla mojego eks chlopa. to bylo dawno temu, bylismy dziecmi, a ja bylam przed/na poczatku terapeutyzowania sie. i powiem wam, ze czasem bylam naprawde nieznośna. wszczynalam klotnie o byle co, wykorzystywalam jego dobroc. a on byl naprawde dobrym chlopakiem. nie super dobrym, bo tez mnie ranił, ale nie mial zlych intencji. i musialo minac tyle lat zebym w koncu przestala myslec o tym co on mi zrobil i zaczela myslec o tym co ja robilam. generalnie moje natretne mysli bardzo czesto i duzo mnie krytykuja, ale to niezbyt konstruktywna krytyka, wiec na nic sie nie przydaje.
czasem az mam ochote do niego napisac i go przeprosic. ale nie zrobie tego raczej, to by bylo mega dziwne.
chyba dorosłam trochę, czy coś.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 16
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ile dobrych chłopaków zniszczonych przez takie toksyczne psycholki, manipulatorki. O tyle dobrze, że zdałaś sobie z tego sprawę. Większość umiera z nieświadomością tego jakimi potworami są. Nie szanuję i tak za bycie tym kim byłaś, miałaś po prostu gadzi mózg i nie chciałaś tego zmienić, "musiałaś dorosnąć" xD
  • Odpowiedz