Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #pytanie

Gdzie poznać #rozowepaski które będą chętne, by nie golić się na zero w okolicach intymnych? To serio frustrujące. Nie wymagam żadnego buszu z lokami ale po prostu chciałbym poznać dziewczynę, która nie krzywi się na myśl o trójkącie czy pasku. Zawsze gdy jest safe space na taką rozmowę to jest neg i hasło o higienie, co jest bzdurą. Pytam je co myją częściej - okolice intymne czy włosy na głowie. Ale to i tak bez sensu bo dzisiejsze ok. 22-24 latki mają wbite, że tam to się laser najlepiej robi za 3k i w ogóle trzeba wyglądać jak dziecko. Dla mnie lekkie włoski w tym miejscu, to kobiecość i dojrzałośc.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): To niesamowite, bo ja swojej kobiety nigdy nie widziałem ogolonej na zero :D

10 lat razem, a mamy po 28 lat.

Serio wszystkie laski teraz się golą na zero?
  • Odpowiedz
To akurat dość proste, gdyby laski przestały się golić na zero, wydzielałyby feromony, wtedy byłaby szansa, że przyciągną do siebie odpowiednich partnerów, wszak ludzie poznają się po zapachu.
A tak to, wygolone, pachną tylko perfumami, wiążą się z nieodpowiednimi typami, a potem w szoku, dlaczego tak się dzieje, a nie tak jak by chciały.
A to, że laski same sobie robią kuku, doprowadzając do infekcji miejsc intymnych, przez to, że się nie
  • Odpowiedz
to jest neg i hasło o higienie, co jest bzdurą. Pytam je co myją częściej - okolice intymne czy włosy na głowie.


@mirko_anonim: a co to za idiotyczne porównanie? Na skórze głowy i w okolicach intymnych (też pachach) masz zupełnie różne rodzaje gruczołów potowych (odpowiednio ekrynowe i apokrynowe). Te na głowie wydzielają praktycznie samą wodę. A po drugie, głowę też przez większość doby masz ubraną w majtki i spodnie, które
  • Odpowiedz