Wpis z mikrobloga

@plumaS: moze nie masz statycznych elementow czesto na ekranie lub nie zauwazasz burn-inu
@zjadlbym_kebaba no i co ze 3 lat temu? takie qd-oledy, ktore sa nowe, maja gorszy burn-in niz stare oledy.
i co z tego ze do pracy biurowej? to jest normalne wg ciebie ze w pracy biurowej ekran sie psuje w ciagu kilku miesiacy? i myslisz ze jak sie psuje przy pracy biurowej to przy wyswietlaniu czegos
SmugglerFan - @plumaS: moze nie masz statycznych elementow czesto na ekranie lub nie ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: mam c2 i g2 od ponad roku, c2 praktycznie codziennie uruchomiony ponad 8h, bo i w pracy mam odpalony i po pracy. Nie wmówisz mi, że dzisiejsze OLEDy nie nadają się do codziennego użytku. Bo się nadają.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan ile oledów miałeś że takie wnioski wyciągasz?


@plumaS: mialem na komorce tylko. nie kupuje innych ekranow oledowych bo nie chce miec po kilku miesiacach burn-ina. wiesz ze moge wnioski wyciagac na podstawie danych z internetu? nie musze samemu robic burn-in testow monitorow zeby wiedziec ze kazdy oled ma burn-in
@malinoon do pracy to sie moze nadawac nawet brak monitora no i co? masz juz lekki burn-in, za
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: tiaa czyli wg Ciebie jestem ślepy, albo mam tysiące niewidocznych wypaleń, których nie idzie dostrzec gołym okiem. No i oczywiście przez to jakość obrazu na pewno już padła na łeb, tylko ja sobie wmawiam, że wciąż nie różni się niczym od momentu zakupu i dlatego nie widzę żadnych różnic. Tak, tak na pewno jest, dzięki za wyjaśnienie.
  • Odpowiedz
@malinoon: oczywiscie ze tak moze byc. szukales kiedys fixow na jakies problemy z grami? mnostwo ludzi pisze ze "runs fine for me" bo nie zauwazaja scin i innych problemow, inni zrobili fixa i im sie wydaje ze naprawili problemow mimo tego ze ten fix nie ma prawa dzialac. tak dzialaja ludzie. do niedawna wielu konsolowcow mowilo ze im 30 fps w grach nie przeszkadza. bylem kiedys u kolegi linuksowca i
  • Odpowiedz