Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam pytanie odnośnie #sztucznainteligencja #generowaniemuzyki #produkcjamuzyki

Czy można zrobić parodię cudzym głosem AI?
Pytam bo jeden z sąsiadów przerabia w bloku piosenki oryginalnych wykonawców i są bardzo wulgarne, nie wiem w jaki sposób to robi i czy jest jakieś AI co potrafi to zrobić, bo tekst wygląda tak jakby śpiewał go autor nic nie jest zmienione jedynie trochę inaczej słyszalny ton głosu tak jakby "trzeszczał" "ciął się". Poniża sąsiadkę przerobioną piosenką Young Leosi tekst coś w stylu: ,,Czekam aż znowu przyjdą goście do sąsiadki- hej gdy przychodzą ku... do sąsiadki wale se K.... do {NAZWISKO}" Wydaje mi się że sam to śpiewa i podkłada głos danej osoby bo słychać często rap i śpiewanie w mieszkaniu po drugie jaka jest za to odpowiedzialność karna, mogę zadzwonić na policję i powiedzieć że przerabia muzykę? Zakończyłbym mu to szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wiem, że ta muzyka nie jest no copyright ;)

#pytanie #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie Suno, tak jak ktoś napisał (Bo suno służy do tworzenia własnych utworów nie parodii cudzych) tylko RVC- Napisałeś, że słyszysz jak sam śpiewa, po drugie w Suno AI nie prześlesz żadnej innej piosenki niż takiej do której masz prawa autorskie. Model głosowy Sary Sudoł jest publiczny na stronie weights.gg można go pobrać, już dawniej podawałem komuś link do modelu. Skoro sam nagrywa wokale musi je również zmiksować, czyli
  • Odpowiedz
Czy można zrobić parodię cudzym głosem AI?


@mirko_anonim: Nie można, chociażby z tego powodu wywalają część tych parodii/przeróbek na mocy nieuprawnionego użycia wizerunku którego częścią jest głos bodajże. Jeśli dobrze pamiętam to niektórzy artyście nawet w Polsce z tego powodu zaczęli blokować.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Co do AI się nie wypowiem bo się nie znam mam w rodzinie sędzię i były już takie pozwy o ośmieszanie za pomocą AI i posypały się grube wyroki nawet do 8 lat @Roneys i @paczelok dobrze ci napisali, podaj go do sądu a jeszcze dostaniesz odszkodowanie, chyba że leci po osobach publicznych to wtedy będzie ciężej.

  • Odpowiedz