Wpis z mikrobloga

Mieszkam sobie spokojnie w UK i kompletnie nie ogarniam tego, co obecnie dzieje się w #warszawa. Ale wczoraj z wykopu się dowiedziałem, że Ukraincy biegają po galeriach handlowych, przebrani za czarodziei i innych gnomów. Przecież to nie może być prawda.

#polska #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
@groman43:

Ale wczoraj z wykopu się dowiedziałem, że Ukraincy biegają po galeriach handlowych, przebrani za czarodziei i innych gnomów.


Ja sobie mieszkam w Warszawie i tez nie wiedzialem
  • Odpowiedz
@groman43: musisz pytac rosjan z tagu, oni od razu wskazali ze to ukraincy wiec najwyrazniej znaja kazdego gnoma z warszawy, bo przeciez by nie klamali specjalnie zeby miec kolejna okazje do szczucia na ukraincow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w UK i kompletnie nie ogarniam tego, co obecnie dzieje się w #warszawa. Ale wczoraj z wykopu się dowiedziałem, że Ukraincy biegają po galeriach handlowych, przebrani za czarodziei i innych gnomów.


@groman43: u was na ten przykład biegają stada afroanglików i ciapatoanglików, pomiędzy nielicznymi spasionymi brytolami i udają rodowitych. Gdy pierwszy raz byłem w UK też myślałem, że to nie może być prawda.
  • Odpowiedz