Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Stiepan ale heca, duawaj jeszcze Artioma, Mykole i wszyscy #!$%@? po sklepach i budach z żarciem poprzebierani za krasnali szo szo

Ochrona? Nie masz prawa, już jesteś w internuecie. Stiepan krzycz że cię boli xD

#ukraina #cringe #bekazpodludzi
zonobijca - Ja #!$%@? Stiepan ale heca, duawaj jeszcze Artioma, Mykole i wszyscy #!$%...
  • 13
  • Odpowiedz
@Grooveer: o tym że był z Białorusi było gadane już wcześniej. To że typ gada po rusku a jego fabase jest z Białorusi i kacapii też możesz zweryfikować włażąc na jego konto, nick jest w filmiku od OPa. Nic nie wkazuje by kolo był ukrem.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Jak coś grzebię teraz po necie i filmikach i próbuję coś więcej samemu o nim wygrzebać.
Znalazłem jakąś dyskusję fanów, klepaną po rusku w cyrylicy pod starym filmikiem gdzie jeden pyta czy on jest ruskiem. Ktoś pyta czy Ukraińcem. Jeden typ z flagą Rosji pisze, że kolo mówi i pisze po rusku ale nie brzmi jak ktoś z Rosji. I kolejny typ mu potwierdza, że tak bo to Białorusin.
  • Odpowiedz
  • 0
@neurotiCat dlatego zdziwiłem się jak @Stabilizator potwierdził, że to Ukrainiec


@Grooveer: no musisz być niezłym mózgiem biorąc na poważnie zdanie autysty co sieje kacapską propagandę.
Od dawna mam go na czarnej, nawala tyle komentarzy kacapskich ile ty na początku wojny
  • Odpowiedz
i szo szo


@zonobijca:

to białorusin nie ukr.


@thewickerman88: wykopkowe przychlasty jak tylko słyszą wschodni akcent to widzą samych Ukrainców xD jakby te zacietrzewione w nienawiści tępaki spotkały swoją babcię z kresów to by srały w majty i darły jape jak te małpy w zoo xD
  • Odpowiedz