Wpis z mikrobloga

Czy również zauważyliście, że rozmiarówki popularnych sieci odzieżowych ostatnio idą coraz bardziej w górę?

W licbazie nosiłem rozmiar L i był dobry, na studiach M, a teraz pasuje na mnie S (wzrost 179 cm). Na dnie szafy znalazłem nawet jakiś t-shirt, który kupiłem w liceum (a więc dobre 15 lat temu) i faktycznie ówczesna L jest zbliżona wymiarami do dzisiejszego S/M.

#ubierajsiezwykopem #modameska
  • 7
  • Odpowiedz
@Basileus: ja mam taką teorię, że w końcu chińczyki i bangladasze nauczyły się produkować europejskie rozmiarówki, bo wcześniej te wspominane elki to były może i large ale dla azjatyckiego przykurcza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Basileus: To prawda. Jakiś czas temu kupiłem t-shirt w house rozmiar L, przyłożyłem takowy do starego t-shirtu z tego samego sklepu o rozmiarze XL i okazało się, że ta L-ka jest większa podobnie jest jeśli chodzi o croppa.
  • Odpowiedz
ja mam taką teorię, że w końcu chińczyki i bangladasze nauczyły się produkować europejskie rozmiarówki, bo wcześniej te wspominane elki to były może i large ale dla azjatyckiego przykurcza( ͡° ͜ʖ ͡°)


@klementyna123: Ja mam trochę inną teorię która tak w sumie nie jest teorią bo potwierdziłem to w jakimś tam sposób. Przede wszystkim za to w jaki sposób szyte są na przykład t-shirty odpowiada biuro
  • Odpowiedz
W licbazie nosiłem rozmiar L i był dobry, na studiach M, a teraz pasuje na mnie S (wzrost 179 cm). Na dnie szafy znalazłem nawet jakiś t-shirt, który kupiłem w liceum (a więc dobre 15 lat temu) i faktycznie ówczesna L jest zbliżona wymiarami do dzisiejszego S/M.


@Basileus: U mnie to było tak, że kiedyś nosiłem większe rozmiary jak obecnie pomimo tego iż mam jakby to bardziej nazwać bardziej męską,
  • Odpowiedz