Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Nie chce spalic sytuacji i za wczasu za duzo nie wychlapac ale jest akcja z corka gapy taka ze znalazl sie ktos kto ma z nia kontakt i chce jej zaplacic caly przelot i pobyt w kambo pod warunkiem ze odwiedza ojca z kamera itd. dziewczyna co o nim pisze to masakra ale jeszcze chwila i wyplyna takie rzeczy ze klapek na zawal zejdzie jak corka opowie grazynkom jaki to jest tatus😅 tylko troche cierpliwosci a bedzie akcja roku na wykopie🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • 11
  • Odpowiedz
@stopmen: Gdyby to była prawda to byłaby to jedna z ciekawszych akcji w tym uniwersum XD (oczywiście dla nas, bo korzyści dla tego dziecka to z tego żadnych nie będzie) Ale niestety nie wierzę Ci. No i wciąganie jego córki w uniwersum zadziała tylko na jej niekorzyść (z szczątkowych informacji wynika że u niej już jest nienajlepiej z głową)
  • Odpowiedz
@stopmen: może tak być, że to fejk, bo odklejeńców tu nie brakuje. Ostatni czas obfituje w ich wysyp. Ale może tak też być, że dziewczyna potrzebuje wyrzucić złość z siebie, nastolatki tak mają. Zwłaszcza, że krzywda jaką jej zrobił ten niedomyty bej jest niewyobrażalna. Bo krzywdę jednorazową można jakoś przepracować, ale on ją krzywdzi każdego dnia pokazując swoją zapijaczoną mordę na gniotach i wystawiając ją na pośmiewisko.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mikkkoo: poczekajmy chwile ale jak wyjazd nie klapnie to raczej na 100proc opowie conieco przed kamera bo tam takie grube akcje polecialy ze az mnie korci zeby conieco napisac ale jeszcze nie moge...
  • Odpowiedz
bo tam takie grube akcje polecialy


@stopmen: nie trzeba mieć jakiejś specjalnie wybujałej wyobraźni, żeby domyślić się jakie szpagaty Klapek odwalą i co przeżywa ta dziewczyna. Alkus pieprzony przez tyle lat nie zebrał $2000 żeby się z córką zobaczyć. A taki inwestor, doradca, konsultant i bysnesmen. TFU mu jak zwykł pisać @Moczymorda77
  • Odpowiedz
@stopmen: @Mikkkoo
Kirze w sumie jeśli by jej zależało zobaczyć ojca,to sama by sobie nazbierała czy pożyczyła od madki grażyny na przelot,bo spać i jeść jest gdzie u tatusia klapka,pewnie ma #!$%@? na starego frajera po tylu latach.
Chłopak,szkoła praca,rodzina,dom,a nie tam zawracanie sobie dupy jakimś zgrzybiałym alkoholikiem,może spotka się kiedyś z siostra z Kambodży na pogrzebie starego i podziale majątku.
  • Odpowiedz
wiem że to alkus i miernota życiowa ale jak grażynki miałyby sie o tym dowiedzieć? przecież nie puści tego na swój kanal
  • Odpowiedz
jeśli by jej zależało zobaczyć ojca


@Moczymorda77: mnie też się to wydaje jakoś mało realne, że nastolatka poleci na drugi koniec świata. Mogę sobie natomiast wyobrazić, że ma bunt i potrzebę wygarnięcia mu.
  • Odpowiedz
@stopmen: Jeżeli to prawda to wciąganie tego dziecka nie najlepszym pomysłem. Zwłaszcza pokazywanie jej publicznie. Jak ktoś chce jej zafundować wyprawę do ojca to spoko. Niech załatwia swoje sprawy, jak ma coś do wyjaśnienia. Nic na tym nie zyska, a tylko straci.
Fun grupki tagowiczów, którym się nudzi i szukają rozrywki nie jest warty takiej zabawy życiem młodej osoby.
  • Odpowiedz