Wpis z mikrobloga

Teść pisowiec niecały rok temu zmienił pracę na #pkpcargo
Super zadowolony, puszczają do domu czasem o 12, czasem 14. Generalnie więcej stania niż robienia.
Teraz jest oczywiście na postojowym, umowa sie kończy i ma mokro w gaciach bo kilka lat do emerytury i myślał ze przebimba tam do końca a trzeba będzie jednak robić xD mam małą satysfakcję bo drugiego takiego lenia nie widziałam nigdy xD
#pracbaza #kolej
  • 9
  • Odpowiedz
@moniuszki: To jakiś mało obrotny ten teść, bo w tym filmie gość (pracował długo w branży kolejowej) mówi, że sporo ludzi bierze postojowe i pracuje u konkurencji, więc mają pensję prawie x2, a obawiać się nie muszą wezwania do pracy i konfliktu czasu, bo PKP cargo nie ma żadnych kontraktów przez olanie stałych kontrahentów na rzecz wożenia węgla na rozkaz Morawieckiego
Tytanowy_Lucjan - @moniuszki: To jakiś mało obrotny ten teść, bo w tym filmie gość (p...
  • Odpowiedz
  • 0
@LRF1000W nie wiem :/ on aplikował na kierowcę ale wiem że ma wpisane coś innego na umowie i robi różne rzeczy, czasem gdzieś jeździł. No ale nastawia się że skoro kończy mu się umowa to jej nie przedłużą w tej sytuacji
  • Odpowiedz