Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie inne taxi w krk niz icar? Któraś jak icar ma apkę żeby cena była z góry wiadoma? Szukam dodatkowych alternatyw dla bolt i uber. Wczoraj gość z Kazachstanu/Uzbekistanu etc wiózł nas 90km/h przy błoniach, potem prawie zrobił perettiego przy jubilacie, 120kmh na 70tce,równolegle na tablecie miał włączony mecz i klikał na tel. Jak zacząłem sie kłócić z gościem to nie rozumiał ani po pl ani ang :d brak obsługi kierunkowskazow, jazda środkiem pasów, generalnie styl jazdy azjatycki. Tak czy inaczej potrzebuje jeszcze jakieś innej korpo niz icar z przewagą Polaków jako kierowcow i w normalnej cenie. Ktoś coś?

#krakow
  • 14
  • Odpowiedz
@uho57: Comfort jest i tak tańszy od zwykłej taksówki, a na "normalne" auta w leasingu ludzi z prawem jazdy z chipsów nie puszczają, ale typowy polak nie weźmie Comforta, bo za drogo xD prościej narzekać na uzbeków w internecie
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: jechał w miarę. Ale to też nie jest wyznacznik, kiedyś jechałem z gościem, który jechał mega zachowawczo, spokojnie, a wyszło że chyba był 48h bez snu - na ostatnim skrzyżowaniu i skręcie w lewo prawie wjechał na czołówkę. Uratował mnie tylko refleks kierowcy z naprzeciwka. A typ tylko powiedział łamanym polskim "pojawił się z nikąd" - tak, oczywiście widziałem to auto z 300m
  • Odpowiedz
@niemodnie: Czasem Mega jeździłem i w porzadku. Głównie stare janusze z wąsem w kamizelce za fajerą.

A jakbyś się darł na cały regulator "stop stop" to może by zrozumiał? Stop to chyba w każdym języku jest podobne.
  • Odpowiedz
  • 1
@marcel_pijak: ale ja nie chciałem stopu na środku drogi tylko dojechać, ale wolniej. No w końcu sie dogadaliśmy i typ jechał zgodnie z przepisami jak pokazałem na znaki z ograniczeniami prędkości :d
  • Odpowiedz