Wpis z mikrobloga

Jak ktoś kupił jakiegoś fajnego ebooka lub videokurs to niech się ze mną podzieli kontem. Współdzielenie kont jest legalne, wiele osób robi tak z kontami Netflix.
Mam już dużo eboków i video kursów (nie tylko z javy), mogę się nimi podzielić z wami. Kursy do pobrania przez torrenty.
Proszę pisać w komentarzach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś kupił jakiegoś fajnego ebooka lub videokurs to niech się ze mną podzieli kontem.


@PanTadeusz133: dej mi książki, mam chorom curke.

Pomojając, że nie wiem czemu ktoś by miał udostepniać randomowi w internecie za darmo swoje konto z pełnymi danymi osobistymi to jeszcze durniejsze by było jakbyś faktycznie kogoś takiego znalazł bo ebooki mają watermarki po której wydawca może znaleźć kto książkę zakupił.

Innymi słowy wiadomo z imienia i
  • Odpowiedz
To nic. Dzielenie kont jest legalne. Jedyne co może zrobić wydawca to zablokować konto, a ebooki już dawno zostały pobrane. Nawet Netflix nie blokował kont w przypadku współdzielenia. Oryginalny właściciel konta zawsze mógł potwierdzić mailem że to jego konto.


@PanTadeusz133: ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem i nie rozumiesz różnicy pomiędzy czasową subskrypcją z zakupem
  • Odpowiedz