Wpis z mikrobloga

Mirki kogo polecacie z dostawców światłowodu? Mam od około roku światłowód z #popc i wybór padł na firmę INEA (symetryk) i szczerze to teraz żałuję. Co 2-3 miesiąca jakaś poważniejsza awaria przez którą nie mam dostępu do usług przez minimum całą dobę. A nie daj Boże jak już awaria zdarzy się w niedzielę (jak dzisiaj), bo wtedy w ogóle nikt się tym przez cały dzień nie zajmuje. Na czacie nieogarnięte elementy, technicy w weekendy najwidoczniej mają wolne, a awaryjność naprawdę wysoka, sądziłem że na światłowodzie to będzie bardzo rzadkie. Może ktoś polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego operatora światłowodu który też oferuje TV?
#swiatlowody #swiatlowod #internet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pust3lnick a masz jakiegoś sąsiada z innym operatorem żeby upewnić się że awarie nie są „globalne” dla infrastruktury? Ja u siebie mam popc od nexery i jak jest awaria to u każdego, bez względu na operatora :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pust3lnick ja osobiście jadę na Orange 600/100 i nie narzekam, w okresie 1,5 roku były chyba dwie awarie, ale to raczej samej nexery, które trwały max kilka godzin.
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: To raczej nie wiesz co sie dzieje, nie odrozniasz awarii lokalnej (swiatlowodu) od awarii na przyklad internetu (czyli siec operatora dziala ale jest jakis problem na styku z internetem czy dostawca operatora z ktorego korzystasz).
  • Odpowiedz
  • 1
@NH35: No w moim przypadku to niestety INEA ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Naprawdę bardziej niezawodny miałem internet LTE od T-Mobile niż ten pseudoświatłowód od tych partaczy.
  • Odpowiedz