Wpis z mikrobloga

Czemu mi gaśnie na sekundę-dwie monitor? Po prostu czarny ekran i po chwili wraca. Mam tak z raz na miesiąc. Przed chwilą to znów się wydarzyło, akurat w momencie gdy na telefon który leżał obok monitora przyszło powiadomienie. Przypadek? Wszystkie kable dobrze dociśnięte, żadnych gwałtownych ruchów nie robiłem. A dźwięk normalnie sobie leci.
Sprzęt nówka kupiony pół roku temu (komp i monitor). Na starym nigdy tak się nie działo. Monitor iiyama xub2792qsu.
#pcmasterrace #komputery #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Tyfus: No ale kurczę na starym sprzęcie wszystko było ok, nigdy mi nie zgasło, a instalacja, biurko, krzesło, itp to samo. Tak samo listwa zasilająca i nie nie żadne gówno tylko Bachmann z jakimiś certyfikatami i jedna z najdroższych jaką udało mi się znaleźć na allegro z 10-15 lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert: A to tego nie wiem jak sprawdzić xD ale raczej tak, był remont robiony z 5 lat temu, wszystkie gniazda nówka, nic nie lata, sztywniutko siedzą. Pod to gniazdko podpięta jest tylko ta listwa, a pod nią komputer, lampka biurkowa i podpinam czasem ładowarki. Nic więcej. Monitor gaśnie na tą sekundę ale komputer chodzi, ładowania telefon też nie przerywa. Głośników w komputerze używam tych z monitora i one grają
  • Odpowiedz