Wpis z mikrobloga

Denerwujaca jest ta równościowa mowa na Ty i kwestionowanie drabiny społecznej.
Nie mam problemu z przechodzeniem na Ty ale jak 20 latka #!$%@? mi na Ty bezceremonialnie to mnie razi. To osoba strasza i wyżej usytułowana wychodzi z inicjatywą przejścia na ty a nie wali się bez pytania tak o.
Mam wrazenie że taki młokos serio myśli że jest równorzędnym partnerem w kontaktach miedzyludzkich z ustatkowanym 36 latkiem.
Netflixy sreflixy mlodziezy mocno #!$%@?ły w głowie.
Ja rozumiem że jak jesteście na tym samym stanowisku w firmie i ktos ma 30 a ktoś 20 to jeszcze mozna mowić na Ty co i tak powinno być dogadane w kontakcie czy osoby rozmawiające to akceptują za nie że jedna strona #!$%@? zasady i wali z góry na Ty bo myśli że jest ok.
Aktualny świat z tym całym pajacownaiem równościowym na zachodzie to jest raczysko. W takiej sytuacji serio chyba wiem skad pomysły że dzieci albo zwierzęta mają tkaie same prawa, z takim myśleniem Oo

#bekazlewactwa #kultura #bekazpodludzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
ale dziadzisko zakompleksione xD


@Cadfael: tyle mozesz anonimowo w internecie. Ale przyjdzie poniedzialek i dlaej bedziesz popychadłem w realu mowiacym "dzieńdobry Panu" wiec w niedziele musisz sobie na internetach "odbić" ¯\(ツ)/¯ Bohaterska postawa kogoś kto jest nikim.
  • Odpowiedz
@Niesondzem: nie żeby coś, ale prawdziwym popychadłem musi być ktoś, kogo boli dupa, ze jakiś dzieciak wali do niego na ty bo on to poważny, ustatkowany człowiek xD
  • Odpowiedz
@Niesondzem popieram, choć mi się zdarza, że to raczej babki 30/40 lat gadają na Ty, a pierwszy raz mnie widzą. W pracy z klientem nigdy facet do mnie się tak nie zwrócił, nigdy starsza pani, a nawet młodsze. Tylko te babki 30+. No i #!$%@? to, bo psuje to totalnie etykietę i czuję się nieswojo
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry: prosze anarchista lewicowy się obudził. Co z tego że sobie coś wymyslisz skoro jutro w poniedzialek wrocisz do rzeczywistości ekonomicznej i twoje wymysly idealistyczne się zesrają...
  • Odpowiedz