Wpis z mikrobloga

To jest takie zabawne, że Partia Demokratyczna w oczach nieobeznanych z Amerykańską polityką wychodków jest uznawana za cywilizowaną opcję zwolenników dorosłej demokracji mimo tego, iż jej zwolennicy notorycznie nawołują lub praktykują przemoc polityczną. Zamach na Trumpa to nie pierwszy raz kiedy zwolennicy DNC próbowali zabić lub skrzywdzić Republikańskich aktywistów:

1. W 2017 na towarzyskiej grze kongresmenów w Baseballa demokrata James Hodgkinson, i ochotnik w sztabie wyborczym Berniego Sandersa postrzelił sześciu Republikańskich polityków i aktywistów Partii Republikańskiej wliczając w to Lidera Republikanów w kongresie Steve'a Scalisa. Dwie osoby były ranne krytycznie w tym Scalis ale je odratowano.
2. W roku 2022 Demokrata Nicholas Roske próbował włamać się do domu Sędziego Sądu Najwyższego USA, Bretta Kavanaugh by zamordować go przy użyciu młotka, ale po tym jak mu nie udało się włamać wiedząc że obudził domowników dobrowolnie poddał się policji.
3. W 2022 roku pijany Demokrata Shannon Brandt umyślnie potrącił autem i zamordował 18-letniego Caylera Ellingsona po tym jak wdali się w kłótnie polityczną i określił go prawicowym ekstremistą.
4. W 2020 w Portland Aaron Danielson prawicowy człowiek bojówki Patriot Prayer został bez prowokowania i jakichkolwiek oznak agresji zastrzelony na ulicy przez Antifiarza Michaela Reinoehla, gdy wracał z kontrmanifestacji w trakcie protestów Grzegorza Florydy. Reinoehl potem zginął w strzelaninie z FBI opierając się aresztowi.
5. W 2023 transseksualista Aiden Hale (kobieta udająca chłopa) motywowana gniewem na prawa w stanie Tennessee ograniczające możliwości fizycznej tranzycji płciowej nieletnich weszła do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Nashville i zastrzeliła trójkę małych dzieci i trójkę pracowników szkoły.

Mam o wiele więcej przykładów Demokratów, Lewicowców i Liberałów angażujących się w przemoc polityczną, ale wnioski nasuwają się same. Nie neuropki DNC to nie jest cywilizowana, demokratyczna opcja tylko partia terrorystów i barbarzyńców, którzy myślą że demokracja polega na ich monopolu na władzę. Dlatego mam szczere nadzieję, że ta obrzydliwa Partia upadnie razem z jej aktywistami i politykami.

#usa #trump #polityka
RzutKamieniem - To jest takie zabawne, że Partia Demokratyczna w oczach nieobeznanych...

źródło: temp_file1708223942232592246

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 2
@ZabijakaPL Zarejestrowany jako Republikanin co, dla lewactwa w USA nie jest nic dziwnego. Wielu z nich rejestruje się jako Republikanie by głosować w Republikańskich prawyborach by głosować na mniej radykalnych kandydatów.

Bardzo wielu z nich specjalnie się zarejestrowało jako Republikanie na prawybory prezydenckie by głosować na Nikki Haley przeciwko Trumpowi. Dalej to są liberałowie i twardy elektorat demokratów
  • Odpowiedz
  • 0
@ZabijakaPL No bo taka jest prawda. Gość w 2020 dotował kampanię wyborczą Bidena. Jedyny powód, dla którego wyborca Bidena rejestrował się jako Republikanin to żeby głosować w prawyborach przeciwko Trumpowi. To standardowa praktyka stara jak świat, po prostu brakuje ci wiedzy na temat Amerykańskiej polityki.

Poza tym jaki motyw wyborca Trumpowskiego GOP, miałby by próbować zabić Trumpa?
  • Odpowiedz
To jest takie zabawne, że Partia Demokratyczna w oczach nieobeznanych z Amerykańską polityką wychodków jest uznawana za cywilizowaną opcję zwolenników dorosłej demokracji


@RzutKamieniem: W US&A nie ma cywilizowanej opcji (w mainstreamie) dzięki systemowi dwupartyjnemu.

Jeśli całe społeczeństwo podzielisz na dwa obozy, to siłą rzeczy w obu muszą wylądować skrajności
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek Republikanie najgorsze co zrobili to zamieszki na Kapitolu, w których zginął tylko jeden z nich.

Demokraci przed tymi zamieszkami palili całe miasta w zamieszkasz Grzegorza Florydy i poza tym mają tuziny ludzi rannych lub zamordowanych w aktach przemocy politycznej.

Przestań udawać, że to jest ekwiwalentne. Republikanie są jacy są, ale nie są motorem napędowym przemocy politycznej w USA jak barbarzyńcy demokraci
  • Odpowiedz
Demokraci przed tymi zamieszkami palili całe miasta w zamieszkasz Grzegorza Florydy i poza tym mają tuziny ludzi rannych lub zamordowanych w aktach przemocy politycznej.


@RzutKamieniem: Oczywiście każdy jeden z nich był zaangażowany w politykę i robił to w celach ideologicznych, a nie z ochoty na nowe buty czy telewizor xD
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth Poza tym tak przeczytałem sobie dla redagowania jeszcze raz mój post i ogólnie beka z ciebie typie, że dla ciebie popieranie Konfy to większą zbrodnia, niż mordowanie 18-letnich chłopców i dzieci z podstawówki XDXDXD
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: You are the part of the problem, jak mawiają Meksykanie xD

Siłą rzeczy przy systemie dwupartyjnym w obu partiach będziesz miał przekrój od normika po skrajniaka, zdejmij partyjne okulary bo zniekształcają Ci obraz rzeczywistości i żadna licytacja które #!$%@? odwaliły większą maniane tego nie zmieni.

Amerykańska polityka to zabetonowany syf, a i polska niebezpiecznie zmierza w tym kierunku
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth Chyba musisz wrócić do podstawówki, bo albo do dzisiaj nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem, albo nie potrafisz prowadzić retoryki poza waleniem Chochołów co może świadczyć o upośledzeniu umysłowym XD

Jak ja piszę o zbrodniach politycznych i mordowaniu dzieci w imię ideologii przez przedstawicieli jednej z Partii, a ty mi odpowiadasz 'jestes jeszcze gorszy, bo popierasz Konfę' to ty powinieneś skonfrontować z psychologiem socjopatię, a nie ja
  • Odpowiedz