Wpis z mikrobloga

Jedenastka największych rozczarowań Euro 2024. Co byście zmienili? Jak dla mnie Lukaku miał zwyczajnie spinę z VAR, poza tym oczekiwania wobec niego też nie były takie jak moim zdaniem Włochów wobec Chiesy który kompletnie dał ciała i właśnie jego bym dał zamiast Lukaku.
#mecz #euro2024 #pilkanozna
Minieri - Jedenastka największych rozczarowań Euro 2024. Co byście zmienili? Jak dla ...

źródło: r47bnfz5rbcd1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 6
@Sisal: Żeby się czymś rozczarować to trzeba najpierw mieć oczekiwania a nie oszukujmy się - każdy z nas wiedział że #!$%@? gramy.
  • Odpowiedz
@Minieri:
zdecydowanie musi być Sane
dla mnie słabiutko gracze z mojego interu, myślałem ze DiMarco i Barella będą motorem napędowym Italii
Kane gra beznadziejnie ale dwa karne wykorzystał, podobnie jak Havertz no i Bellingham gra bardzo słabo
  • Odpowiedz
@Minieri: Łunin w gronie mocnych kandydatów.
Rice dramat w każdym meczu chyba.
Nie wiem jakie oczekiwania wobec Arnautovica mieli rodacy, ale nie spełnił ich na pewno.
  • Odpowiedz
@Minieri: Większość nazwisk trochę z dupy. Bo niby jakim rozczarowaniem może być jakiś randomowy Szkot skoro wobec tej drużyny nie było w sumie większych oczekiwań? Christensen totalnie z czapy, tak jak i Livaković. Nie rozumiem też Vlahovicia, który akurat pośród Serbów prezentował się raczej przyzwoicie. Marca oczywiście bała się umieścić w takim zestawieniu Mbappe, który jest absolutnym top 1 rozczarowań tego turnieju. Pewnie z tego samego powodu w bramce nie
  • Odpowiedz
@Minieri: Lakaka ładował bramy na eliminacjach jak zły, myślę, że o to chodzi.

Mnie dziwi obecność Mcginna, przecież nikt chyba od Szkocji nie oczekiwał niewiadomo czego, zwykła drużyna złożona z przeciętniaków z Premier League z której on się delikatnie wybija ¯\(ツ)/¯

Zdecydowanie pasują tu Łunin i przede wszystkim WILLI ORBAN który był chyba najgorszym obrońcą tych mistrzostw xD Kryminal co ten typ robił
  • Odpowiedz
  • 0
@melquiades: Oj co do Vlaho że przyzwoicie to się nie zgodzę. Cała Serbia klapa, ale Vlahović zupełne zero, a uwierz mi jako kibic Juve to zwracałem uwagę i chcę zapomnieć że on na tym Euro w ogóle zagrał. McGinn na pewno był mega hajpowany w Szkocji, może dlatego a Christensen i Livaković bo nikt inny im do głowy nie przyszedł pewnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Minieri: dla mnie taka jedenastka rozczarowań nie ma wielkiego sensu, bo na tym turnieju zawodziły gwiazdy głównie ofensywne, a w takiej formie dostają tylko 3 miejsca. Bardziej pasuje coś w stylu Top10 rozczarowań i tam na pewno umieściłbym Ronaldo, Mbappe, Lewandowskiego, Lukaku, mimo dojścia do finału Bellinghama i Kane'a, do tego za całokształt drużynowo: Anglików, Chorwatów i Włochów - taka moja opinia oparta na kilku meczach, które w bólach obejrzałem
  • Odpowiedz
@melquiades mbappe za co? Bramek nie nastrzelał, ale robił mnóstwo wiatru z przodu. Kręcił obrońcami i prawie każda jego akcja na skrzydle stwarzała zagrożenie. Dużo strzelał tylko nie było z tego bramek. Wpadłyby ze dwie i już by był klasyfikowany wyżej.
  • Odpowiedz
Żeby się czymś rozczarować to trzeba najpierw mieć oczekiwania a nie oszukujmy się - każdy z nas wiedział że #!$%@? gramy.


@Minieri: Paradoksalnie nasza reprezentacja tak faktycznie dała dupy tylko i wyłącznie w meczu z Austrią, bo ten mecz z Holandią był wyrównany z Francją podobnie. Ogólnie to hitem jest dla mnie to jak Francja i Anglia dotarły tak wysoko grając taki piach.
  • Odpowiedz