Wpis z mikrobloga

Następna wykopowa Maja Staśko wojowniczka-feministka w akcji. Bardzo zabawne jest to, że ktoś pisze ''może idź powiedz tym z Iranu'' siedząc samemu jednocześnie w swojej bezpiecznej przestrzeni gdzieś na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD Aż mi się przypomniała pewna sytuacja kiedy rzeczona Maja najpierw mówiła na jakimś programie, że co ją obchodzi Iran jesteśmy w Polsce podczas gdy później jednocześnie wycierała sobie gębę losem irańskich kobiet na twitterze #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #logikaniebieskichpaskow
Cztero0404 - Następna wykopowa Maja Staśko wojowniczka-feministka w akcji. Bardzo zab...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-14_094055_wykop.pl

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może idź powiedz tym z Iranu'


@Cztero0404: Moje ulubione rodzaje argumentów. Może niech idzie do Iranu strajkować na ulicy. #!$%@? zza monitora to każdy umie i poczuwać się jako zbawca
  • Odpowiedz
  • 0
Już popisała się pod jednym z wpisów w gorących.


@Satan_Was_a_Babyboomer: Sam jestem zdania, że jeśli się chciało ruchać to trzeba ponosić tego konsekwencje ewentualne. Natomiast fascynujące jest to, że idąc tym tokiem myślenia który ona prezentuje konsekwencje ma ponosić tylko mężczyzna który ma robić to co chce kobieta, już nawet nie pisząc o seksizmie swojego rodzaju i bardzo przedmiotowym traktowaniu które sprowadza mężczyznę do roli bankomatu po prostu. A wydaje
Cztero0404 - >Już popisała się pod jednym z wpisów w gorących.

@SatanWasa_Babyboomer...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-14_112148_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz