Wpis z mikrobloga

przecież Trump tak robi i według jego zwolenników dyskusje wygrywa kłamaniem oraz darciem ryja xd.


@Mirrak: Dla mnie ogólnie wyborcy/zwolennicy Trumpa to też jest bardzo specyficzna grupa ludzi którą stanowią zazwyczaj poważni ludzie w garniturach lub ludzie memy dosłownie.
  • Odpowiedz
no nie wiem, nie chce być czarnowidzem, ale w przeciwieństwie do czasów Kennedych, teraz mamy emancypację nizin społecznych (broń boże nie bije do niewolnictwa, tylko do kultury masowej gangów, złodziejstwa i innego buractwa)


@Feijoa: Oczywiście, że tak. Masz rację. Natomiast dla Amerykanów to nie jest absolutnie nic nowego, wystarczy sobie przypomnieć chociażby kiedy gangsta rap w Stanach Zjednoczonych zaczął powstawać. Do tego jak już wcześniej napisałem gdzieś wyżej amerykanie mają
Cztero0404 - >no nie wiem, nie chce być czarnowidzem, ale w przeciwieństwie do czasów...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-14_103108_www.youtube.com

Pobierz
  • Odpowiedz
@WykopX: @l--RAD--l @Cztero0404

He was registered to vote as a Republican, according to a listing in Pennsylvania’s voter database that matched his name, age, and a Bethel Park address that law enforcement was searching Saturday night and is linked to Crooks in public records.


Proszę kręcić fikołki. Lewak ale zarejestrowany republikanin. Tak było.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Słuchaj ziomek, bo w dyskusji i tak chodzi o dominację głównie, a nie o argumenty. Nawet nasi polscy uczeni youtuberzy przecież posiadają wysokie ego i jak zaczęli przegrywać dyskusje na logiczne argumenty, np. po covidku to zastosowali na koniec jakieś proste chwyty psychologiczne.
W realnym życiu, jak dwóch facetów się spiera to zawsze może się skończyć eskalacją i argumentem siły- czyli bójką.
Ogólnie to bardzo trudno przekonać kogoś, że
  • Odpowiedz
@WykopX: to tylko incydent na wiecy
Trump upada po zamieszaniu na scenie
Hałas powoduje upadek trumpa
xd

juz nie wspomne ze rozpuszczana jest plota ze to bialy heteroseksualny republiikanin urządził sobie strzelnice xd
  • Odpowiedz
Proszę kręcić fikołki. Lewak ale zarejestrowany republikanin. Tak było.


@Hylfnur:

A zabójca Adamowicza był Lewakiem, były wywiady z jego współwięźniami jak się odgrażał PO i lewicowym politykom, a jaka szła narracja w lewackich mediach i na neuropie. To że zamachowiec z USA był zarejestrowany jako republikanin niczego nie zmienia, bo to nie zabrania ci zamiany poglądów, już widzę jak w USA osoby jak zamieniają poglądy to od razu się przerejestrowują
  • Odpowiedz