Wpis z mikrobloga

Sezon uważam za zakończony () pewnie się jeszcze pobawię, dopieszcze builda i posiedzę na tormented, ale no ( ͡º ͜ʖ͡º) duriel uwalony, padłem z 3x ale siadło. Byłoby lepiej jakbym wcześniej zauważył, że zmieniłem Ringa I nie zmieniłem zaklinania XD z andariel było lżej, ale też się 2x wysypalem XD w sumie tak samo z durielem, resztka HP a ja leżę. Jakby nie kryt co położył andariel na strzała (miała z 1/4 HP) to bym leżał, ale noo. Necro może gąbka, ale dał radę. Lilith raczej nie uwale, no chyba, że jeszcze trochę pogrinduje i ogarnę grandfathera, ale wątpię XD. Tak czy siak renoma wbita, niszczyciel wbity, tormented ubite. Czego chcieć więcej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Był to dobry sezon, ponad 200h necro. Coś tam się jeszcze pobawię, ale robię raczej przerwę bo pora pojeździć na moto, a zaraz nowy sezon i dodatek to będzie zajęcie.

Graliśmy kiedyś z różową w D3, nie siadło mi za bardzo, 4fun sprawdziłem D4 no i od laika do... Mniejszego laika, ale coś tam kumam po tym sezonie. Na tagu ruch mniejszy, widzę większość skończyła sezon. Widzimy się za 3 tygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#diablo4
  • Odpowiedz