Wpis z mikrobloga

Szukam zegarka na srebrnej bransolecie do 300zl. Obecnie noszę gshock ga100 i jest niezniszczalny od 10 lat. Dlatego chciałbym coś z marki Casio. Jakieś ciekawe propozycje? Tylko nie piszcie żebym dołożył 300-600-2000zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zegarki
  • 9
  • Odpowiedz
@buhaj32: To przejrzyj serię casio Edifice zapewne w 300 się nie zmieścisz ale jakbym miał tanio kupować bransoletę to chyba tylko Casio, może jakieś Seiko trafisz. Problem jest w tym że o ile bransoleta za 100 i za 1000 wygląda podobne w nowym zegarku to po roku noszenia widać różnicę.
W Edifice też nie będzie nie wiadomo co ale jakiś poziom trzymają.
Ogólnie zrobienie naprawdę ładnej bransolety to są spore
  • Odpowiedz
@buhaj32: polecam np. EFR-S108D-1AVUEF choć nieco będziesz musiał dołożyć. Ja mam wersję z zielonym cyferblatem (są jeszcze czarne i niebieskie).
  • Odpowiedz
@buhaj32: całkiem poważnie i bez sarkazmu, popatrz na aliexpress za markami "steeldive" lub "addiesdive". Mają fenomenalny stosunek jakości do ceny. A jeśli musi być Casio to polecam mtd 1053. Ma fatalną lume, ale wszystko inne bardzo zacne
  • Odpowiedz
@buhaj32 większość tych tanich Casio na bransie jest o kant dupy rozbić. Mało wygodna bransoleta z blaszek, koperta z mosiądzu i szkło mineralne. Tak jak napisał kolega wyżej- zainteresuj się chińczykami pokroju Pagani czy Addiesdive. Za 3 stówy, dostajesz stalowy zegarek z bransoletą z pełnych ogniw, szafirowym szkłem i mechanizmem Seiko NH35. Sam design też jest ciekawszy i nie wygląda tak tandetnie jak Casio.
  • Odpowiedz