Wpis z mikrobloga

Żona Sebastiana M. pozwała Wykop, żąda 500 tys. zł i ujawnienia danych użytkowników - "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

Dziwnym trafem nie mogę zrobić z tego linku znaleziska, próbowałem trzy razy, może tutaj się uda.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zona-sebastiana-m-po-raz-pierwszy-zabrala-glos-w-tle-pozwy-i-duze-pieniadze/05z8bj1

#afera #polskiedrogi #prawo
  • 10
  • Odpowiedz
@Bednar: Fakt coś grzebał przy tym artykule. Pierwsze znalezisko dodało mi się poprawnie, ale po chwili link przestał działać. Dopiero za drugim razem się udało.
  • Odpowiedz
@Bednar i prawidłowo, ze pozwala i mam nadzieje, ze prawnicy dojadą też internetowych napinaczy którzy plują jadem zza klawiatury.
To samo powinna zrobić też rodzina Lewandowskich!!! Ale miałbym beke jakby jeden z drugim musieli odszczekiwać ten hejt który rozsiewają w sieci
  • Odpowiedz
@nabrzmialy jego historia i to co zrobił to odrębna sprawa :) też liczę na to, że poniesie konsekwencje! Nigdzie nie napisałem, że zaprzeczam jego winie.

@Marcepanu co to za urojenia i projekcje? Znamy się osobiście? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć jakie sukcesy odnoszę w życiu.
Zadowolenie z dojechania internetowych #!$%@? nie należy do moich ambicji ale sprawiłoby mi to olbrzymią radość.
To nie jest tak, że każdy może sobie pisać
  • Odpowiedz