Wpis z mikrobloga

jezdźił ktoś/kojarzy temat Daelim roadwin 125 z lat 2004-2007, kumpel rozglada sie za jakimś tanim 125 moturkiem do polatania


@By_strzyc: kupuje się te motocykle do których są części. Dealim, sym jak i hyosung to są motocykle do których niema części.
  • Odpowiedz
pytał czy ktoś jeździł i o samo moto. Sprzęt ok, ale ze części nie ma to już inna bajka


@zielony_goblin: a co to za różnica pomiędzy 125 chopperem/criuserem koreańskim a np. Japońskim siedzi się podobnie moce podobne.
Jakość sprzętu lepsza niż tanie chińczyki ciut poniżej Japonii.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum a czy ja gdzieś napisałem, że jest jakaś różnica? No nie ma. To i to jedzie podobnie, prowadzi się podobnie.

Jeśli chodzi o Chińczyki to akurat bije się w pierś. Gdy nie znałem tematu to szedłem (jak dużo osób) w zawarte TYLKO JAPONIA. Taki #!$%@?! I ok, jeśli ktoś ma kasę to NOWA bądź używana, ale kilku letnia Japonia jakością wykonania zjada Chiny i to jest fakt, tak jak widzę
  • Odpowiedz
czy ja gdzieś napisałem, że jest jakaś różnica? No nie ma. To i to jedzie podobnie, prowadzi się podobnie.


Jeśli chodzi o Chińczyki to akurat bije się w pierś. Gdy nie znałem tematu to szedłem (jak dużo osób) w zawarte TYLKO JAPONIA. Taki #!$%@?! I ok, jeśli ktoś ma kasę to NOWA bądź używana, ale kilku letnia Japonia jakością wykonania zjada Chiny i to jest fakt, tak jak widzę że ludzie dają 12/15 czy już prawie 20k(sic!) za 20+ letnie wypierdzianr wiadro to nawet mi ich nie żal bo w tej kasie mają nowego (i jeszcze pewnie zostanie na ciuchy) Junaka RX one który ma trochę mniejszą moc, ale za 12-15k idzie kupić NÓWKĘ, za 8-9 (może mniej) używany. I ok, może coś skrzypi, może coś nie pasuje, może śrubka jest #!$%@?, ale nowy bądź 2/3/4 letni świeży motocykl zrobiony na obecne czasy vs 20+ letnia JAPONIA sprowadzona z Niemiec/Francji/Bangladeszu po 15 właścicielach.


Tak samo twierdzę jeśli chodzi o większe pojemności. Wiadomo, że jak masz kasę to lepiej kupić Japonię, ale jeśli nie masz i do wyboru jest jakaś zgruzowana Japonia a np Benelli TRK 502 lub 702 no to pozostawiam to bez odpowiedzi. Jedyny minus TRK(i dlatego go raczej nigdy nie kupię) to gabaryty. Ziomeka CB500x i jest dla mnie ideolo, ale Benelli już ciut za duży jak dla mnie. Bliżej mu do Afryki niż mniejszych ADV, a szkoda bo ma sporo pozytywnych opinii


@
  • Odpowiedz