Wpis z mikrobloga

#polityka #tusk #neuropa #bekazpo

To jest niesamowite. Tusk zarządza chyba jedynie działem PR w tym państwie. Dzisiaj dymisja wiceministra za wypełnianie swoich funkcji, niedawno dymisja ambasadora przy NATO za kontakty z ZACHODNIMI służbami xD

Fikołki wykopków i byłych kodowców na Twitterze zasługują na złoty medal na olimpiadzie xD
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@Gours i na czym ta agentura polegała? Na spotkaniach xD? Kiedy postawienie zarzutów?

Jak tam z generałem Gromadzińskim, byłym szefem eurokorpusu? Wycofano poświadczenia, uruchomiono oczerniającą kampanię medialną i co dalej? Cisza, ale wystarczyło do pozbycia się "pisowca" ze stanowiska. Teraz będzie tak samo.
  • Odpowiedz
@selflessness: w dupie mam to, na czym polegała agentura. Tak samo nie zastanawiam się nad tym, na czym polegała czyjaś agentura dla rosji czy Białorusi. Serio nie jesteś w stanie zrozumieć tego, że bycie agentem UK to coś złego? Ja #!$%@?… jesteś antypolakiem po prostu
  • Odpowiedz
Dzisiaj dymisja wiceministra za wypełnianie swoich funkcji


@selflessness: dymisja dopiero nastąpi. I nie za wypełnianie swoich funkcji a za nieobecność której można było uniknąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours ty nie rozumiesz, Szatkowski nie był żadnym agentem i nigdy nie będzie miał postawionych zarzutów. Cała akcja została uszyta na podstawie dawnego badania wariografem (przypominam, że badanie wariografem jest #!$%@? warte), w mediach poszła kampania o "ruskim szpionie", a dopiero potem część dziennikarzy dotarła do informacji, że niby chodzi o wywiad USA i UK, bo tylko z nimi miał kontakt.
  • Odpowiedz