Wpis z mikrobloga

Jako wyborca KO nie mam żadnych pretensji do PSL-owców - w kampanii nic nie obiecywali w tej sprawie, dało się wyczuć, że będą raczej przeciw liberalizacji. Co innego Giertych, który - doskonale pamiętam - mówił, że będzie lojalnym członkiem klubu KO i będzie się trzymał dyscypliny partyjnej. Dzisiaj była dyscyplina - i co?

Ja nie mam problemu z tym, gdyby z 5 osób z KO bardziej konserwatywnych zagłosowało przeciw, ale są bardziej lewicowi wyborcy KO, wobec których trzeba także być lojalnym.

PSL pokazał, że to zakute katolickie łby, a taki Sawicki jest bardziej radykalny niż pisowcy i wielu konfiarzy. Testem będą dla nich związki partnerskie, gdzie obowiązkowo muszą być za - mówili w kampanii, że niby są za.

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm #aborcja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: chciałem głosowałem na 2050 i głosowałem na PSL bo 2050 nie ma kandydatów w regionie listy zapełnione PO i PSL + jakimiś Tyszkami spadami ale przeszkadzał mi PSL ze względu na 1000+ i to że Władek jest lekarzem i rozumie problemy. Generalnie znałem programy wszystkich partii więc nie mogę powiedzieć że ktoś mnie wydymał no może z tym zniesieniem zakazu handlu w niedzielę i podwyżek dla medyków akademików kwoty
  • Odpowiedz