Wpis z mikrobloga

Jest i nowa projekcja ludności. 14,5 miliona w 2100 roku.

W projekcji założono, że współczynnik dzietności w latach 2024-2100 wyniesie 1,30.
Tymczasem w 2023 r. wyniósł on 1,16.

Podobnie zawyżona jest liczba urodzeń. Projekcja przyjęła:
2023: 318 tys.
2024: 308 tys.
Tymczasem w PL w 2023 r. urodziło się 272 tys. dzieci.

Matematykę zostawiam Wam!

https://x.com/MateuszLakomy/status/1811459563557929304

#nieruchomosci #demografia #gielda
haha123 - Jest i nowa projekcja ludności. 14,5 miliona w 2100 roku.

W projekcji zało...

źródło: GSOVOERWIAAOk8K

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no i co ci z tej automatyzacji jak nie będzie ludzi którzy będą kupować i konsumować, cała gospodarka kapitalistyczna opiera się na popycie, popytu wewnętrznego w małym społeczeństwie emerytów na pewno nie będzie, a dodatkowo do tego czasu całe globalne południe też już będzie zdychać przez globalne ocieplenie więc na popyt zewnętrzny też nie ma co liczyć


@OddajButa123: wejdzie UBI i będzie popyt. Może wreszcie przestaniemy gonić za wiecznym rozwojem
  • Odpowiedz
@ka-lol: czyli zamiast podać te miejsca, które nie nadają się do życia, będziesz wypisywał dalej bzdury? Szok, nie spodziewałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leithain: tego jeszcze nie było, lewica teraz to postuluje. Moja pomyłka w pisaniu.

Ale nie sądzę że pełne prawo do aborcji poprawi w jakikolwiek sposób dzietność. Z kolei co co chciał w tej sprawie zafundować nam PiS z konfederacją na 100% by jej nie poprawił.
  • Odpowiedz
  • 0
@ka-lol Hej, zaczynam zgłębiać temat, czy możesz mi pomóc i napisać jakie tereny na ziemi w ostatnich latach stały się niemożliwe do egzystencji?
  • Odpowiedz
Hej, zaczynam zgłębiać temat, czy możesz mi pomóc i napisać jakie tereny na ziemi w ostatnich latach stały się niemożliwe do egzystencji?


@marten: Podlaskie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau dzieciak mi odpisał że podlaskie ale zapomniał dodać xd i teraz kminie czy to sarkazm czy on tak na serio 🤣🤣🤣🤣
  • Odpowiedz