Wpis z mikrobloga

Świeża wrzutka, poprawione wszystkie zmiany dotyczące godzin koncertów a te dość mocno potrafiły się zmienić w przypadku zespołów już wcześniej wpisanych.
No i garść informacji dla niezorientowanych
- Podczas ostatniej domowej orkiestry Owsienko wspominał, że w środę po stand-upie coś jeszcze się szykuje i to ma potrwać dość długo...
- Mireczek @mikolaj-maciejewski zauważył Grzegorza Skawińskiego na projekcie festiwalowej gitary, która ma iść na licytację. Czyżby Easter Egg.
- Co chwilę są przypomnienia żeby taśmami nie grodzić terenów by zarezerwować sobie miejsce
- Teoretycznie powinno w poniedziałek być ogłoszenie (podmianka za Sick of It All - sobota 15:10) ale ma nie być w audycji Jurasa więc pewnie nie będzie żadnych ogłoszeń, a jak nie będzie ogłoszeń to już nie będzie możliwe by festiwalowe koszulki z line-upem pojawiły się w siemashopie
Pozdrawiam i liczę na gorącą dyskusję ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Widzę że @andrzej-sykstus-iwanski robotę mi zabiera
( ͡° ͜ʖ ͡°) Może i twoja jest bardziej kolorowa ale za to na moją mniej tuszu trzeba. I bardziej czytelna w czerni i bieli

#polandrock2024 #woodstock #polandrock
barto142 - Świeża wrzutka, poprawione wszystkie zmiany dotyczące godzin koncertów a t...

źródło: image

Pobierz

Czy zespół który ma być ogłoszony będzie:

  • Polski 87.5% (7)
  • Zagraniczny 12.5% (1)

Oddanych głosów: 8

  • 19
  • Odpowiedz
Szkoda ze kawałek cf98 i lordofonu nachodzi na electric bo chciałem na obie iść ale no odbije sobie na rockowizinie. Tak to mam jedynie rozterkę czy iść na Less Than Jake czy na Hamulca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@barto142 to w środę po standupie raczej nie będzie koncertem. Musieliby zorganizować jeszcze dwa zespoły zamiast jednego.
No chyba że negocjowali z dwoma dla bezpieczeństwa i oba chcą wystąpić
  • Odpowiedz