Wpis z mikrobloga

Zapytam jeszcze raz. Reklamowalem inne odcienie blachy. Zgodzilibyście się na wymianę dwóch połaci na nową blachę? Mówiłem przedstawicielowi na wizycie, ze wolę zwrot kosztów ale proponują wymianę. Dekarz dopiero w następnym roku. Kominki wentylacyjne też do wymiany, kawałek obróbki komina. Kwestia czy połacie z nowa blachą nie będą się różniły od dotychczasowych? Niby kąty inne ale.. Już miał być piękny dach. #budownictwo #budujzwykopem
hexxx - Zapytam jeszcze raz. Reklamowalem inne odcienie blachy. Zgodzilibyście się na...

źródło: temp_file3840011864711352983

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@hexxx: Ja zmieniałem dach nad garażem rok po budowie domu. Ten sam producent, ten sam produkt, ale odcień się różni i jest to dobrze widoczne przy dużym słońcu. Inna partia i co im zrobisz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jeszcze jakiś argument? Chyba ta sama partia powinna rozwiązać sprawę. Nie wiem co na to odpiszą. Wolałbym nie ruszać tego dachu raczej. Potem żeby problemów nie było.
  • Odpowiedz
@hexxx: Jeśli od strony technicznej dach jest w porządku ja bym tego nie ruszał. To proszenie się o kłopoty ze szczelnością na przyszłość. Różnica jest niewielka a z czasem dach się przybrudzi i nie będzie widać wcale.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amisz37 tak też chcę im napisać, nie wiem jak to dobrze ująć, po prostu, że nie chciałbym demontować spójnego dachu i tyle..
  • Odpowiedz