Wpis z mikrobloga

Może głupie pytanie, ale nie wiem, wolę zapytać najpierw tu. Mam swoje główne konto i aktywną listę. Mam też jedno subkonto, które kiedyś sam utworzyłem. Teraz nie ma takiej możliwości, rozumiem, że nie można w żaden sposób już tworzyć samodzielnie subkont ani prosić o to gościa? (w rodzinie mam 3 osoby które by chciały korzystać)

#plusx #iptv
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@golagolagola już nie ma możliwości założenia konta czy też subkonta. Jak masz 3 osoby to kup sobie podwójne listy na tym swoim podstawowym koncie jedna lista podwójna i na tym sub konto podwójna czy też pojedyncza lista i będziesz miał na 4 ekrany czy też 3 ekrany. Pamiętaj że na jednym koncie tzn podstawowym czy też subkoncie można włączyć tylko jedna listę, także w twoim przypadku możesz włączyć dwie listy
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek: tak, to jedyna chyba metoda, zmylił mnie zapis w zakładce w profilu: You can only buy 1 package per account( If you need an additional package, you must create a subaccount )
  • Odpowiedz
  • 3
@golagolagola czyli krótko mówiąc masz konto główne o nazwie abc i tu kupujesz tylko jedna listę na jeden tv czy też na dwa, i na subkonto abc1 też jedna lista na jedno tv czy też na dwa i wszystko będzie dobrze działać
  • Odpowiedz