Wpis z mikrobloga

Ej ktoś tu pamiętam kiedyś miał dramę z jakąś grupką na fb która robiła sobie jakąś kryptoreklamę jakiegoś swojego biznesu bez oznaczania tego i z tego co pamiętam to gdzieś to zgłaszał i nawet coś ugrał. Była seria wpisów. Pamięta ktoś?
#szczecin
  • 5
  • Odpowiedz
@krucjan @Misiu89 nie wiem czy o to ci chodzi, ale fakt, że ja się #!$%@?łem na profilek Szczecin się zmienia, który nie oznaczał chamskich wpisów sponsorowanych, a za zwrócenie im na to uwagi mnie zablokowali. XD

Zgłosiłem to chyba do UOKiK po czym wpisy zaczęli oznaczać, a nawet edytowali te archiwalne. Czy to był efekt mojego zgłoszenia, czy aferki na tagu (profilek nie raz kradł wrzuty z tagu więc go
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Krupier i co napisałeś?
Bo mnie wkurzyli tak samo na grupie polecam nie polecam gastronomia Szczecin. Odkąd otworzyła się ta buda jarzyna ze Szczecina to regularnie pojawiają się chamskie wpisy z pytaniem o polecenie "najlepszego kraftowego kebaba z najlepszym mięsem a cena nie gra roli" i za chwilę wysyp odpowiedzi z jakieś gównianych kont spuszczajacych się nad tą przyczepą.
Nie inaczej było dzisiaj i napisałem komentarz, że chyba jedyne lokale z lepszym mięsem w Szczecinie to gastrofaza, kebaby i jarzyna, ale chyba niepotrzebnie odpowiadam bo wpis wygląda na kolejną kryptoreklamę jarzyny xD

W minutę komentarz został usunięty a ja zbanowany, oczywiście razem z wysypem komentarzy zachwalających jarzynę xD
Z tego co widzę to nawet na bezczela sam właściciel tam poleca że nigdzie nie jadł lepszego a pozostałe konta to jego znajomi albo jakieś puste
  • Odpowiedz