Wpis z mikrobloga

CzeΕ›Δ‡, pasjonaci stoΕ‚owych bitew i malowania plastikowych ludzikΓ³w! πŸŽ²βš”οΈπŸ–ŒοΈ

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać niedawno pomalowany pojazd Leagues of Votann Sagitaur do gry Warhammer 40,000, nad którym miałem przyjemność popracować na zlecenie jednego z moich Klientów.

πŸš€ Leagues of Votann Sagitaur

Sagitaur to wszechstronny pojazd bojowy, ktΓ³ry doskonale sprawdza siΔ™ zarΓ³wno w ofensywie, jak i w obronie. Jego solidna konstrukcja i zaawansowane systemy broni sprawiajΔ…, ΕΌe jest niezwykle skuteczny na polu bitwy. WyposaΕΌony w rΓ³ΕΌnorodne opcje uzbrojenia z systemami celowniczymi, wspomaganymi przez sztucznΔ… inteligencjΔ™, od potΔ™ΕΌnych dziaΕ‚ promieniowych, samopowtarzalnych dziaΕ‚ek automatycznych, po wyrzutnie rakiet, Sagitaur jest gotowy do zadawania miaΕΌdΕΌΔ…cych ciosΓ³w wszystkim wrogom Leagues of Votann.

Dodatkowo, model ten posiada w pełni zmagnesowane uzbrojenie, co pozwala na łatwe dostosowanie go do każdego scenariusza bitewnego. Dzięki temu, bez względu na wymagania taktyczne, można szybko i sprawnie zmienić konfigurację broni, zapewniając optymalną siłę ognia na polu walki.

Starannie dobrane kolory i precyzyjne wykoΕ„czenia sprawiajΔ…, ΕΌe ten model naprawdΔ™ wyrΓ³ΕΌnia siΔ™ na stole.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć tego niezwykłego pojazdu oraz poznać więcej szczegółów na jego temat, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony:

➑️ https://noocnikpaints.com/wh40k-leagues-of-votann-sagitaur-prezentacja/

Nie zapomnijcie również obserwować mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się moimi najnowszymi projektami:

πŸ‘€ https://www.instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam i ΕΌyczΔ™ Wam przyjemnego weekendu! πŸ˜„

#warhammer40k #wh40k #leaguesofvotann #sagitaur #warhammer #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - CzeΕ›Δ‡, pasjonaci stoΕ‚owych bitew i malowania plastikowych ludzikΓ³w! οΏ½...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1689009223340-01

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noocnikpaints: a jak siΔ™ wkrΔ™ciΕ‚eΕ› w malowanie? Ja mam kupiony od dawna zestaw farbek i wszystko czego potrzebujΔ™, ale nie potrafiΔ™ siΔ™ przemΓ³c. BojΔ™ siΔ™, ΕΌe efekt bΔ™dzie podobny do filmikΓ³w THIN YOUR PAINTS, znajΔ…c moje umiejΔ™tnoΕ›ci artystyczne. ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)
  • Odpowiedz
@Sayiv: Dawno temu, jeszcze na studiach kumple mnie wkręcili w temat bitewniaków. Wierz mi, na początku moje figurki wcale nie wyglądały lepiej niż te z memów :) Ale jeśli faktycznie polubisz wywijanie pędzlem, to z czasem i każdą kolejną figurką, Twoje umiejętności będą zauważalnie rosnąć ;) Dlatego, jeśli mogę Ci coś doradzić, to niech modele innych służą Ci za inspirację, ale swoje figurki porównuj tylko do tych, które już wcześniej
  • Odpowiedz