Wpis z mikrobloga

#przegryw kupilem gre "Metro Exodus" na steamie i zwyczajnie nie działa. Menu główne jest normalnie a po wyborze Nowej gry i poziomu trudności jest black screen i wywala do pulpitu. To juz któraś oryginalna gra ktora poprostu nie działa. Mam wrazenie ze kiedys gdy się piracilo i crackowało gry poprostu działały. Co go gownwno . 30 zl w piz...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryoku: lepiej kupować na gogu jak jest dostępna gra. Na Steam też kilka razy starsze gry mi nie działały. Czasami z poradnikami da się naprawić a czasami nic nie pomaga. Na gogu przynajmniej starają się pomóc
  • Odpowiedz
  • 1
@Crusader_Universalis: ale nie poddaje się, reinstall idzie i znalazlem na yt poradnik gdzie gosciu mowi zeby podmienić nazwy plików od intra gry. To może zadziałać bo wywala po rozpoczęciu gry czyli gdy wejsc ma wlasnie intro. No zobaczymy
  • Odpowiedz
@Ryoku: z piracenie często było tak że ściągałeś i nie działa, czytałeś komentarze i robiłeś jak doradzali i dalej nie działała, wpisywałeś w google wchodziłeś w jakieś forum, które wyskakiwało, robiłeś jedną instrukcję, nie działa, drugą instrukcję, nie działa, trzecia instrukcje i działa, hura można grać
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa: wywal to intro z plików i zadziała - później tylko pamiętaj że tam niemiłosiernie długo mieli shadery, wręcz wrażenie jakby jakiś błąd był w grze. Miałem dosłownie ten sam problem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Inveth: miałeś tak ze po rozpoczęciu nowej gry i wyborze poziomu trudności wywalało gre do pulpitu ? Bez żadnego komunikatu o błędzie? Co zrobiłeś dokładnie? Wystarczy wywalić te pliki od intro i credit i zatrybi? Ok gra sie instaluje, mam nadzieje ze to zadziała..
  • Odpowiedz
@Inveth: u mnie na XSX w pustych i niewielkich zamkniętych pomieszczeniach wentylator aż wyje. Nie ma tego na otwartych terenach z dużą ilością wrogów etc.
  • Odpowiedz
@Ryoku: Dokładnie tak miałem i też już miałem wywalać - nie pamiętam na 100% czy to było to wywalanie intra ale chyba tak. Później czarny ekran i będzie kompilowało shadery - tragedia jakaś, przy zmianie opcji też mi kompilowało, myślałem że mi się zawiesiło wszystko. Później już się szybciej gra odpalać będzie i całość dałem radę przejść.

Jak Ci zadziała to polecam https://www.nexusmods.com/metroexodus/mods/53, fajnie podkręca kolorki.
Inveth - @Ryoku: Dokładnie tak miałem i też już miałem wywalać - nie pamiętam na 100%...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz