Wpis z mikrobloga

  • 0
@Little_Makak gówno nie imperium ale bez pomocy usa ukraina przegra bo Europa nie ma juz zasobów jak czołgi np wygrana pomaranczowego kretyna to początek przegrzanej ukrainy
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak no ja wiem mykola zwycieskie oddanie krymu bylo w 2014 i teraz będzie zwycieskie oddanie tej części co juz zagarnęli mykola. Realia sa takie ze na teraz jak pomarańczowy dojdzie do władzy to zmusi Ukrainę do "pokoju". Jak ty stratę terenu nie uważasz bza przegraną to jesteś zwykłym kretynem
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak dobra mykola pisz sobie te dyrdymały ale fakty sa takie ze ukraina niczego nie odzyska a rosja wyniszczyla ich demograficznie na pokolenia, wiec to pyrusowe zwycięstwo a raczej ustanie na nogach po ciosie. Tyle tylko żeby to zrozumieć to trzeba miec co najmniej 2 szare komórki. Ja wiem ze u was w trolowni staracie się kreować rzeczywistość i pudrować gówno ale rob to tam gdzie sa ukraincy a nie tu.
  • Odpowiedz
@printf: Ty ze mną rozmawiasz czy ze swoim starym? Madka ci powiedziała że klient który mógł być twoim ojcem miał na imię mykoła? Nie spinaj się tak xd, ja tam widzę większą porażkę r0sji. r0sja właśnie straciła status mocarstwa, śmiech że kiedykolwiek go miała.
  • Odpowiedz