Wpis z mikrobloga

@Theo_Y nie jestes za stary, ta gra ma bardzo slabe tzw replayability. Przechodzisz i juz ci sie potem nie chce.
Ja przeszedlem 2x, ale mam gry, ktore przeszedlem 20x i wiecej.
Glowna bolaczka jest to, ze masz caly czas ten sam build: wiedzmina i nic nie zmienisz
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: ale zbajdzki ma fajnie poukrywane jak w gothicu. Dla mnie to duzo dodaje dla replayability. No i nie wszystkie rzeczy poprzechodzilem. Problem jest raczej ze fabula jest napisana dosc oczywista sciezka i bardzo ciezko grac niekanonicznym wiedzminem po prostu prawdziwy geralt by sie nie zachowal w taki czy inny sposob. Wiec wiele sie nie pozmienia. Wybor Triss Yenefer lub sigma samotnik jakby jest pomijalny dla fabuly
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: wiedzmin 2 byl gorszy i tak przez te chamskie zmuszenie do grania drugi raz bo pol gry to tak naprawde zalezy od podjetego na poczatku wyboru. I questy poboczne po prostu beda inne i wiekszosc gry. Ale jest to kiepsko zrobiobe bo za duzo ten patent zjada czasu gry. W efekcie wiedzmin 2 jest bardzo krotka gra
  • Odpowiedz
ja chcialem wczoraj wrucic ale szybko mi przeszed entuzjazm, nie wiem stary juz jestem


@Theo_Y: Też ostatnio próbowałem, ale jakoś mi się odechciało szybko, ta gra się trochę długo rozkręca.

ale mam gry, ktore przeszedlem 20x i wiecej.


@nomadicgoogler: Dokładnie tak jest i czasem bardziej się chce grać n-ty raz w tę samą grę niż w coś nowego, co po prostu nie wciąga.
  • Odpowiedz