Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@MrDracek: okej, wygoglowałem, na szczęście nie jestem przesądny , ale teraz już wiem , ze to nie było zwykłe czepialstwo :)
  • Odpowiedz
taki sam przesąd jak czarny kot czy przechodzenie pod drabiną czyli zwykłe zabobony


@Bodzias1844: bardziej: międzynarodowy sygnał wskazujący, że potrzebna jest pilna pomoc ratownicza, ponieważ istnieje zagrożenie życia.

drugą sprawą: żeby se głowy nie upierdzielić brudem raczej stawia się kask na
  • Odpowiedz
@MrDracek: a widzisz zacząłeś od przesądu :D Tak jak napisałeś, ja nie kładę kasku na ziemi ze względów czysto higienicznych i żeby nie zniszczyć wyściółki na dole. Przesądy to głupota.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@MrDracek: otoczenie takie ,że ten kawałek asfaltu był "najczystszy" . a minusy, też pewnie wolałbyś wiedzieć , by nie tracic czasu na ewentualny przyjazd, ludzie są różni i wiem ,że komuś może to przeszkadzać. Najwyżej się nie sprzeda to będę popylał dalej. poza tym, że ciężko się spakować na kilkudniowy wypad to zastrzeżeń nie mam :).
  • Odpowiedz
@Arno1d: Jakiś czas temu puściłem tutaj ogłoszenie i dostałem w odpowiedzi autystyczne wywody, że powinienem za pół ceny puścić, dać się przejechać bez zabezpieczenia, że głupi jestem itp. itd. Na otomoto poszło bez dyskusji do pierwszego oglądającego z pocałowaniem ręki, że taki fajny sprzęt w idealnym stanie. Nie trać czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mentis_capta tak, ale bralbym pod uwagę czasy obecne i porównanie do mt07 nowego a to już jest 1/3 ceny, zresztą ktoś kogo stać wyłożyć 30 koła na Moto to nie będzie szukać takiego, to dobra oferta na pierwsze Moto którego jak przewrócisz to nie będzie bardzo żal bo to jednak 2 wypłaty...a wg ile powinienem zawołać za nią?
  • Odpowiedz