Wpis z mikrobloga

#frenpill

Chłop ma dzisiaj wolne, rano sobie seriale pooglądał, teraz skończył sprzątać i w nagrodę po prysznicu pójdzie sobie do paczkomatu odebrać monitorki odsłuchowe, żeby się fajnie bawiło w Logic Pro i słuchało winyli. A co tam u was koleżanki i koledzy, jak mija dzień?
wpisztutajnick - #frenpill 

Chłop ma dzisiaj wolne, rano sobie seriale pooglądał, te...

źródło: images

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bawiło w Logic Pro


@wpisztutajnick: Łooo, to chłop taki muzykant? Od dawna szponcisz? Ja ostatnio próbuję się zajawić na muzykę i czasem coś podłubię w reaperze. W sumie to może też coś porobię po pracy.

A co tam u was koleżanki i koledzy, jak mija dzień?


@wpisztutajnick: Biurchozuje sobie, humorek całkiem okej. Pisałem dziś z osobą, którą ostatnio nie miałem kontaktu i w sumie to cieszę się z
  • Odpowiedz
Łooo, to chłop taki muzykant? Od dawna szponcisz? Ja ostatnio próbuję się zajawić na muzykę i czasem coś podłubię w reaperze. W sumie to może też coś porobię po pracy.


@Stary_Orkisz: od niedawna, po wielu próbach ostatnio wyszło mi coś co się w miarę da słuchać, trochę sampli a trochę kupionego sprzętu, smacznego: https://soundcloud.com/wpisztutajnic/00-not-final
wpisztutajnick - >Łooo, to chłop taki muzykant? Od dawna szponcisz? Ja ostatnio próbu...

źródło: GRRhgwmWQAA3mYa

Pobierz
  • Odpowiedz
@wpisztutajnick: Na razie się uczę i moje wytwory są bardziej na zasadzie "aha, czyli tak się nie robi bo to później #!$%@? brzmi" XD Myślę, że minie dobrych parę miesięcy zanim się pochwalę jakimś bitem, ale może wcześniej uda mi się napisać jakiś znośny tekst pod czyjąś muzykę.
  • Odpowiedz