Wpis z mikrobloga

  • 0
@gentooman: Właśnie nie mogę tego otworzyć, pobrałem javę ale nic się nie otwiera :/

Powkiddy x70

Ogólnie powinienem mieć kartę z roomami ale konsola przyszła bez karty pamięci i teraz muszę coś wykombinować :p
  • Odpowiedz
@Lesrley: Jaka tam jest struktura katalogów? Na reddicie piszą ze ma być jakis folder GAME i tam podfoldery na emulatory. I potem w menu konsoli ma być gdzies opcja do skanowania
  • Odpowiedz
  • 0
@gentooman: właśnie nie mam tych podfolderów, spróbuje po prostu stworzyć ale będzie trzeba jakoś w tym pliku javy podać ich lokalizację chyba, będę jutro próbować coś zrobić bo tak jak teraz to mam to mi wyświetla wszystkie gry w jednym folderze a mega niewygodne w tym grzebać :/

dziękuje za pomoc
  • Odpowiedz
  • 0
@noipmezc: Chodzi o to by te gry były przypisane do folderów w konsoli, jak sobie wrzucę tak po prostu to mam jeden wielki plik w którym muszę przewijać by cokolwiek znaleźć, jakbym miał gry z każdej dostępnej platformy to potem musiałbym grzebać po kilkanaście minut by znaleźć jakikolwiek tytuł

Teraz jedynie mogę wejść we wszystkie pliki i tam mam #!$%@? wszystkiego co jest na karcie a jak wejdę w kategorię
  • Odpowiedz