Wpis z mikrobloga

#bitcoin #scam #oszukujo #kiciochpyta #pytanie

Mireczki jak poradzic sobie na dobre że scamerem który już nie jest irytujacy ale wkurrwiajacy?

Tradycyjnie bitcoin scam na który dałem się na brać i odebralem nieznany numer telefonu (komorkowy nie stacjonarny) i pogadalem z typem odnośnie inwestycji. Dla beki powiedziałem że mam 70 bitcoinow xD no i się zaczęło....

Od 6 dni mam zapchana skrzynke. Dzwoni zawsze w tych samych godzinach z numerow komorkowych. 110 numerow trafilo już na listę blokowanych ale następnego dnia dzwoni z czterech nowych.

Na początku byłem zły przede wszystkim na siebie później już na typa że ewidentnie daje mu znać że muchy w kiblu z nim bym nie ubije ale typ się nie poddaje.

Dzisiaj już stwierdziłem że po co mam być #!$%@? jak mogę sobie pocisnsc beke. Zaczalem go wypytywac o orientacje seksualna. Co lubi Pic. Co jeść. Powiedziałem mu ze jak 40 lat żyje na tym świecie to takiego stalkera i psychola jeszcze nie spotkałem. Nie podzialalo.

Zaproponowałen mu żeby zrobił sobie zdjęcie z ogorkiem w dupie i ziemniakiem w ryju a ja mu wyślę 100e na PP żeby się #!$%@? też nie podzialalo.

Zapytałem skad pochodzi bo brzmi jak Pakol albo ktoś z Indii i nie wiem którzy sa glupsi i czy wysrala go koza czy osiol to się #!$%@? i rozlaczyl ale domyślam się że jutro zaatakuje ponownie.

Macie jakiś pomysł na dalsza rozmowę żeby go zagotowac? Rozmowa w angielskim w którym się porozumiewam ale nie na jakimś C78 poziomie. Ktoś coś żeby ciapaka zagotowac?

Po tekscie z koza był już #!$%@? i zaczal mnie wyzywac. Domyślam się że jutro zadzwoni z przeprosinami.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Radysh mogę. Dziś już nie. Będzie dzwonił. Jutro od 12 do 12:10 a później od 17 i czasami o 20. Nie wiem jak poprowadzić rozmowę. Mogę być najbardziej rasistowski. Mogę mu zyczyc raka. Nie ważne. Chce żeby się znowu #!$%@? jak przed chwila i #!$%@? rozlaczyl.

Najlepsze jest to że jak pytałem czy lubi zylaste penisy w swojej pakistanskiej dupie to od powiedział dlaczego marnuje jego czas. Jak zapytałem dlaczego marnuje
  • Odpowiedz
@Alinoe_83 o #!$%@? zloty, mnie od paru dni przesladuje jakis wschodni swolocz, tez jakis scam na binance, nie wiem jak te #!$%@? #!$%@?, ale #!$%@? mnie to okrutnie
  • Odpowiedz
  • 1
@Euphor po akcji z ogorkiem i ziemniakiem wczoraj i ogolnym jego #!$%@? dzisiaj nie dzwonił a robił tak zawsze regularnie w tych samych godzinach. Spróbuj ich przegadywac tematami z dupy. Pytaj o ulubione ksiazki czy filmy, pogodę, dania itp. Może się im znudzi po paru dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Odbierz zmieniając głos. Przedstaw się jako prawnik reprezentujący swojego zmarłego klienta, którego testament otworzyłeś właśnie i podziękuj za telefon, gdyż w testamencie właśnie zapisano dla ulubionego kolegi zmarłego 70 bitcoinów. Poproś go o przesłanie danych do przelewu, a następnie dla upewnienia się, że kanał przesyłowy działa poprawnie niech zleci przelew do ciebie na pokrycie kosztów realizacji testamentu. Myślę, że 0.2 bitcoina powinno wystarczyć. A dla uprawdopodobnienia historii powiedz mu, że jesteś prawnikiem
  • Odpowiedz