Wpis z mikrobloga

  • 0
Jesteś dwa razy dłużej ode mnie i masz 10 razy więcej komentarzy XDXDXD


@sawes1: Akcje na wykopie to nie komentarze autysto, w akcje wliczają się plusy.

Nie śpię, bo piszę na Wykopie. Ale spoko, zrobiłem zrzut ekranu i będę ci przypominać co jakiś czas twoje stachanowskie podejście do portalu. Nawet sam sobie odpowiadasz. To już
d4wid - >Jesteś dwa razy dłużej ode mnie i masz 10 razy więcej komentarzy XDXDXD

@sa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: No to super. Będziesz miał temat żeby sobie wieczorkiem potrzepać. Baw się dobrze.


@sawes1: przykro mi balonowy, ale pomyliłeś mnie ze swoim starym.
Beka przegrywie, że nawet się nie przyznasz, że nie rozróżniasz akcji na wykopie i piszesz farmazonyXD
  • Odpowiedz
ej ale referendum było już po tym jak pis przyjął inżynierów za łapówki, więc nic by nie zmieniło


@assninja: Jakąs pokrętną logiką sie tu kierujesz? Skoro PiS przyjął 300 tys to pozwólmy Tuskowi przyjąć kolejne 300 tys, bo to przecież nic nie zmieni?
  • Odpowiedz
@assninja: Skoro nie chce to referendum mu by mu niw zaszkodzilo zebysmy mieli 100% pewnosci. No cgyba, ze tylko tak mowi, ze nie chxe a przyjmie dlatego tak ochoczo przekonywal do odmowy referendum.
  • Odpowiedz
@selflessness: czyli jednak nie 1000 wiz ale 6000? Plus wszyscy ci których Niemcy nie złapali i ci którzy pojechali do innego kraju, którzy zostali w Polsce..

przypominam że prawica ogłosiła alarm i wielkie liczenie murzynów przy CZTERECH którzy po prostu sobie siedzieli
  • Odpowiedz
@d4wid: Tak sobie policzylem. Przy 50 twoim komentarzu od przedwczoraj, znudziło mi się dalsze liczenie. Ile ich wklepaleś w sumie pełowski stachanowcu? Nie wiem. Na przyszłość, tuskowy czopku, #!$%@? sie do podobnychh sobie. Akcje to plusiki... Hahahaha Nie w twoim przypadku.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Tak sobie policzylem. Przy 50 twoim komentarzu od przedwczoraj, znudziło mi się dalsze liczenie. Ile ich wklepaleś w sumie pełowski stachanowcu? Nie wiem. Na przyszłość, tuskowy czopku, #!$%@? sie do podobnychh sobie. Akcje to plusiki... Hahahaha Nie w twoim przypadku.


@sawes1: autysto.
Piszesz jak jakiś sebix, co nie zdał zawodówki. Twoja składnia jest na poziomie mariusza z "brajghton".

Cieszy mnie to, że cię to balonowy zapiekło, bo ktoś ma bekę
  • Odpowiedz
@d4wid: Ubodło, pajacyku, co? Jesteś jakąś kaleką umysłową, dla której Wykop to całe życie. Klepać DZIESIĄTKI!!! o ile nie setki komentarzy dziennie to niezły wyczyn. Średnio jakieś 80.W piątek, świątek i całą resztę tygodnia. Ale jak w sumie nie ma się nic innego do roboty, to się siedzi z mordą w ekranie. A teraz zrób sobie przerwę i napisz wniosek o jakąś zapomogę, nieudaczniku.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Ubodło, pajacyku, co? Jesteś jakąś kaleką umysłową, dla której Wykop to całe życie. Klepać DZIESIĄTKI!!! o ile nie setki komentarzy dziennie to niezły wyczyn. Średnio jakieś 80.W piątek, świątek i całą resztę tygodnia. Ale jak w sumie nie ma się nic innego do roboty, to się siedzi z mordą w ekranie. A teraz zrób sobie przerwę i napisz wniosek o jakąś zapomogę, nieudaczniku


@sawes1: haha, autysta, co nazywa kogoś kalekąXD.

dla której Wykop to całe życie

Typie, ale to ty masz 20x więcej komentarzy na głównej niż
  • Odpowiedz
I żal ci że moje komentarze są na głównej, a ty stachanowcu plączesz się po wykopalisku i tak cię to boli? Bo nie wiem o co chodzi. Ten balonowy to jakieś kolejne urojenie? Bo nie znam człowieka.
  • Odpowiedz