Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Macie pewnie wiele pytań jak naprawdę wygląda aktualna sytuacja Filipa?
Co się stało ze zebraną kasą?
Dlaczego Filip Milczy słysząc niewygodne pytania.
W tym wątku postaram się wam rozwiać wszelkie wątpliwości.
Nie wiedziałem jak za ten temat się zabrać. Filip wiele razy prosił mnie abym napisał wszystko co mu tam na sercu leży. Jednak często kontaktował się on ze mną pod wpływem silnych emocji. Temat jest delikatny.
Zastanawiałem się jak rozłożyć pytania na które chcielibyście poznać odpowiedź. Każde pytanie ma nie tylko swoją wagę. Po prostu niektóre zagadnienia są albo delikatne inne zaś niestety wchodzą w toksyczne bagno niczym Iceberg internetowy
Zacznę od mniej toksycznego zagadnienia acz bardzo delikatnego

Wyciekły przypadkowo link dotyczący filmiku na youtube z poradnikiem jak zostać trans Kobietą
Ja tą wtopę zobaczyłem w momencie premiery filmiku i interweniowałem do Filipa prosząc go by usunął link z opisu. Z jego relacji wynika, że wczasie kiedy wstawiał materiał był zmęczony miał słaby cukier i nie zwrocił uwagę co wkleja. Oczywiście Filip czyta wykop był zaskoczony, że w sumie nie było linczu na niego z tego powodu.
Jeśli zastanawiacie się czy Filip ma problemy z tożsamością płciową odpowiedź brzmi tak. Filip nie czuję się komfortowo ze swoją płcią. Z jego opowiadań wynika, że zawsze czuł się kobietą stąd w UK ubrania unisex, długie włosy, pomalowane paznokcie czy lekki makeup.
Z zachowaniami Filipa od zawsze walczył Mumin, który do dziś ma problem z akceptacją Filipa jakim jest. W momencie kiedy Filipowi przyszło pracować z Muminem ten siłą wymuszał na nim by nie nosił kolczyków, makijażu czy malował paznokcie. Włosy oczywiście musiał zgolić.
Jak na to zapatrywała się Muminkowa kiedy Filip starał się rodzicom wytłumaczyć o swoim problemie z tożsamością seksualną? Generalnie we wszystkim ma podejście obojętne.
Od razu rozwieję wasze wątpliwości dotyczących preferencji łóżkowych.... To, że Filip nie czuję się dobrze ze sobą w swoim ciele wcale automatycznie nie musi oznaczać, że jest gejem. Także, wszystkich proszę o wyrozumiałość tak delikatnym temacie. Piszę to tylko za zgodą Filipa.

Co się stało z kasą którą odłożył Filip.
Pomijam fakt iż część pieniędzy poszła na leczenie zębów. Jest znacznie większy problem.
Mianowicie przemoc ekonomiczna ze strony Mumina.
Stary Mumin powiedział wprost Filipowi, że on nie chce aby wracał do UK ze względu na to iż Mumin potrzebuje tłumacza by funkcjonować w Kambodży. Co zezłościło Filipa jeszcze bardziej.
To nie wszystko
Mumin pod pretekstem przypadku zaczął Filipowi wyrzucać leki na cukrzyce oraz przyrządy niezbędne do tego. Dlatego w jednym z materiałów Filip ubolewał nad faktem, że leki na cukrzyce podrożały
Przyniesienie kota przez mumina też jest jakąś formą uzależnienia Filipa od zwierzątka domowego.
Ale co się stało z pieniędzmi? Oczywiście Mumin zaczął wyciągać kasę od Filipa na Rachunki i inne potrzeby. Podczas gdy na alko libacje kasa jest.
Na ten moment Filipowi zostało się ok $60. Do lajtów jest zniechęcony bo i tak kasę pod jakąś groźbą weźmie Mumin.
Dzisiaj odpalił krótkiego lajta z którego szybko zrezygnował ponieważ za plecami siedzą rodzice i słuchają go . Przez to Filip nie jest w stanie powiedzieć własnymi słowami jak jest, gdyż czuje się zastraszany.
Jest też w tak trudnej sytuacji, że właściwie nie wie jak wybrnąć. Chyba w jego sytuacji przy najwiekszej desperacji pozostaje uciekać do najbliżsej ambasady chyba w Tajladnii
Na sam koniec Filip chciałby wszystkich przeprosić za to, że zbierał kasę na bilet do UK i nie był w stanie zrealizować celu.
Mam nadzieję, że ten wątek da wam trochę inne spojrzenie na całą sytuacje.
  • 42
  • Odpowiedz
Skąd mamy wiedzieć że nie zmyślasz?


@niedorzecznybubr: posiadam screeny z rozmów.
Oraz Billy Menadżer @lskx również może potwierdzić, że mam z Filipem stały kontakt.
Kilka wykopków też jest wtajemniczona w temat
Sam Filip również czyta ten wątek nic nie robię za jego plecami
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Gdy jeszcze miał jakiekolwiek pieniądze, mógł kupić bilet w jedną stronę i martwić się już na miejscu w UK. Najwyżej poszedłby do jakiegoś miejsca dla bezdomnych, fundacji czy miejsca wsparcia dla osób w trudnej sytuacji i na pewno nie zdechłby z głodu i miał potrzebne leki.

Jak będzie pewny że chce pomocy to znowu mogę mu pomóc ze znalezieniem tanich biletów lotniczych, albo busu do BKK. ¯\(ツ)/¯

Może podśmiewam
  • Odpowiedz