Wpis z mikrobloga

Panowie, szanujcie się. Z nudów w biłem na 6obcy. Kto nie wie to strona z losującym czatem. Zawsze na początku podaje się inicjały K ( kobieta) M ( mężczyzna).
Jest tak 90% facetów, gdzie jak powiesz, że jesteś facet to rozmowa się natychmiast urywa. Mimo, że wielu się skarży na samotność, w tym brak znajomych. Raz już napisałem K. I wtedy facet po prostu od razu zaczął prosić o snapy, numery telefonów, maile, obiecywał, ze będzie stawiał obiady ect. Simpiarska tragedia. I to byli faceci w różnym wieku. sami napędzacie hipergamię zamiast być sigmą MGTOW
#6obcy #przegryw #blackpill #sigmamalegrindset
Jarkendarion - Panowie, szanujcie się. Z nudów w biłem na 6obcy. Kto nie wie to stron...

źródło: 24be690608853ea8843969c8e0d0818b

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion ej a to legalne na tym 6obcy wysyłać fotki z AI za siano? XD bo w sumie sam bym tak simpów chętnie kroił, remont hamulców w furze by się przydał XD
  • Odpowiedz
Aż trudno mi w ten absurd uwierzyć. Wiadomo że spermiarzy jest pełno ale tutaj wygląda jak ostry wylew spermy do mózgu, wywaliło normalnie poza skalę.


@PiesekKrolowejElzbiety: Niestety, ale @Jarkendarion ma rację. Też czasami sobie tam wejdę i 6obcy to miejsce w którym możesz dosłownie dostać bana za bycie mężczyzną bo piszesz M chcesz normalnie pisać a reszta praktycznie cały czas się rozłącza. Do tego wielu spermiarzy i innych przegrywów
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Osobiście pamiętam 6obcy jeszcze z gimnazjum, kiedyś dało się tam normalnie rozmawiać z ludźmi. Dziś z tego co widzę teraz jest tam pełno około 30-40 letnich typów polujących na młodsze dziewczyny w wiadomych celach, aby by legalne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: Co do pytania się wieku to akurat popieram, bo dzięki temu znalazłem sobie koleżankę i prawie w moim wieku bo dwa lata różnicy. Przez pewien czas byliśmy w klubie literackim i na zoomie czytaliśmy swoje opowiadania, więc było fajnie akurat
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Jedynym powodem na który moim zdaniem można teraz wchodzić na 6obcy to porobić sobie bekę jak ci się bardzo nudzi. Pamiętam ze normalnie szlo tam z kimś pogadać jakoś 5/6 lat temu, a od tamtej pory to jest tam wysyp stulejarzy i ludzi którzy zachowują się jakby nie były, tymi najostrzejszymi kredkami w piórniku.
  • Odpowiedz
Co do pytania się wieku to akurat popieram


@Jarkendarion: Problem jest taki, że tam większość pyta o wiek po to żeby sprawdzić czy dziewczyna 15 lat skończyła, aby na pewno. Myśląc, że jakieś małolaty urobią
  • Odpowiedz