Wpis z mikrobloga

Bohater #famemma, #cloutmma i #primemma Natan:

- Nie potrafił przeczytać QAWODD
- Koleguje się z farmazonem Amadim i oszustem Truemanem
- Żerował na popularności Nikity i nagrywał z nią TikToki na TikToku
- Kolegował się z #boxdel który pozwolił mu na odpalenie protokołu w #aferki i wejście pod diss
- W pokraczny i nieudolny sposób wykonuje zadania wykopu a bez niego jest nikim
- Udziela wywiadów Szalonemu i Takefunowi
- Prowadził kanał FRIK należący do Michała
- Doprowadził do myśli samobójczych dziewczyne Denisa - rodzin się nie czepia!

Nie wymieniam więcej bo niektórych prawda i tak zaboli na tyle dotkliwie że wyląduje na ich czarnych listach #gra my?
  • 16
  • Odpowiedz
@lndygo

I wiesz co zielonko? To wszystko prawda. Freaki uczą, że nie ma ludzi nieskazitelnych. Tutaj nie ma idoli. Są tylko małpki, które dażymy większą bądź mniejszą sympatią na tagu. Jeżeli wyniosłem cokolwiek życiowego z tego śmiesznego guilty pleasure jakim są freaki to to, żeby nie stawiać ludzi znanych na piedestał. Youtuberzy pedofile i sportowcy zasadowcy, którzy łamią zasady przy pierwszej okazji. Tutaj wszystko to #gra i absolutnie każdy
  • Odpowiedz
@lndygo: No i co z tego. Natan jest jedyną postacią we freakach, który się stara, daje najwięcej rozrywki i przyznaje się, że to w dużej mierze dzięki wykopowi. Dopóki dowozi na konfach i programach, zawsze będzie miał szacunek na tagu. Ostatni clout to pokazał. Tak poza tym to usun konto zielonko i cyk na czarną
  • Odpowiedz
  • 0
@sperg44: Bronie jego kobiety i minimum ich prywatności. Nie lubie prostytucji ale uważam że każdy na prawo do wyboru i nie powinno się kosztem takiej osoby podbijać sobie cyferek w internecie.

Dymy dymami ale ściąganie kogoś z przysłowiowej liny to blizna na psychice która nie powinna się u nikogo pojawić!
  • Odpowiedz
  • 0
@youngmlody3456: Wiadomo, mniejsze zło. Trzeba mieć na uwadze że to Boxdel go pchał od początku i jako pierwszy powiedział że Natan zrobi zamieszanie. Samo odpalenie protokółu B to też zasługa Boxdela. Nie odbierz tego jako moje uwielbienie do niego ale taka jest prawda.

Mam nadzieję że kiedyś się okaże kto stał za kontami tutaj które były bardzo opiniotwórcze. Będzie to ciekawe do obserwacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@sperg44: No i to jest narracja wykopu jak zaczyna się mówić prawde. Nie trzeba przynależeć do grup albo fanklubów żeby trzeźwo myśleć i oceniać rzeczy widząc ich pozytywy i negatywy.

Orły to te 8-10 osób z discorda? Jak tak to mój brat ma ich dane osobowe - bardzo szczegółowe.
  • Odpowiedz