Wpis z mikrobloga

Przygotowuje gruza do sprzedaży, bo zaraz zacznie wrastać i oczywiście zesrał się licznik (w sensie cały wyświetlacz komputera)
Spoko jeździdło było, ale typowa bolączka mało popularnych modeli - kupić taki element to katorga, jedna oferta na otomoto, z niewiadomym przebiegiem, którego teraz nie wolno cofać xD


#samochody #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
@SKYFander: Trzeba było sprzedawać od razu, auto stojąc długo nieruszane niszczeje, pewnie jakaś wilgoć ubiła wyświetlacz. Próbowałeś to rozbierać, suszyć? Może da się odratować jeszcze, a teraz masz nauczkę by na darmo auta nie trzymać zaparkowanego miesiącami, tylko jak niepotrzebne od razu sprzedać xD

Linea chyba jest na bazie Grande Punto zbudowana, nie będą od niego zegary pasować?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: Silnik, osprzęt itp to lecą na tym samym co GP.
Zegary i wnętrze są trochę inne, cholera wie jakby to pasowało.
Co do sprzedaży to wiem. Ale najpierw się wstrzymywałem, bo czekałem na przedłużenie umowy w pracy. Odstawienie gruza wynikało właśnie z dostania służbówki na użytek prywatny, ale jednocześnie nie chciałem sprzedawać, żeby za chwilę kupować, jakby mi nie przedłużyli umowy.
A potem miałem taki #!$%@? z wyjazdami, że
  • Odpowiedz
@SKYFander: Jak bardzo długo stało to na 99% kwestia wilgoci, która uwala elektronikę. Stać miesiącami to sobie mogło auto z lat 80, współczesne wilgoć mocno "zdegraduje" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Z ciekawości, za ile chcesz to sprzedać, bo widzę że ten model strasznie nisko stoi na otomoto?
  • Odpowiedz
@SKYFander: wystawiasz zawsze w sumie o 2-3k wiecej niz realnie chcesz dostac i dajesz do negocjacji. Wtedy dzwonią, udajesz twardego negocjatora, az w koncu popuszczasz szparę o te 2-3k a chłop zadowolony, ze urwał sporą zniżkę xD
  • Odpowiedz