Wpis z mikrobloga

Jakim cudem tyle ostatnio wpisów, że ktoś zbiera latami i widzi jak nieruchomości stałe odjeżdżają a nie wziął bk2? Przeciez taka osoba aż się prosi, żeby nigdy nie kupić i być wiecznie ofiarą xD #nieruchomosci
  • 18
  • Odpowiedz
@IkdapS_:

Mitomania (pseudologia, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka) to zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania nieprawdziwych lub wyolbrzymionych historii na swój temat.
  • Odpowiedz
@Lketoglutaran

Wg matematyki spatkowitcha lepiej bylo czekac na spadki i co zrobisz. Teraz tak samo jest, na tagu ekscytacja ze zaraz spadana ceny jak juz nowy program sie pisze.
  • Odpowiedz
@IkdapS_: Ja jestem taką osobą, bo po prostu myślałem, że mam czas. Do tego chciałem się na spokojnie zastanowić gdzie chcę mieszkać przez resztę życia. PO i PIS gwarantowali, że program będzie dalej trwał. Patrząc wstecz to oczywiście żałuję ale to takie gadanie po fakcie. Miałem przewidzieć przyszłość?
  • Odpowiedz
Ja jestem taką osobą, bo po prostu myślałem, że mam czas.


@arin0: machajacypapaj.jpg
Na początku zeszłego roku na tagu pojawiały się posty że jak ktoś chce skorzystać z bk2 to czeba bedzie sie spieszyć, szukac mieszkania już wcześniej, mieć gotowe dokumenty żeby złożyc wniosek od razu po starcie programu bo różnie może być.
Ten program już w zapowiedział wygladał cudownie, a gdy wszedł to był jeszcze lepszy niż zapowiadany.
  • Odpowiedz
@IkdapS_: ja nie wzialem bo nie mam jakos duzo expa w IT a slyszac o layoffach w Stanach balem sie tego jaka bedzie sytuacja na rynku (i rzeczywiscie jest zle). Jest jeszcze kilka kwestii, ale ta jest kluczowa. Nie wiedzialem jednak, ze ten program bedzie mial az tak astronomiczna skale, choc w sumie moglem to przewidziec po pisowskich partaczach.
  • Odpowiedz
@IkdapS_: Trochę w tym prawdy jest. Natomiast ciężko było przewidzieć przyszłość. Gdyby ten program trwał tak jak zapowiadano te 3-5 lat, to pewnie coś bym kupił. Może akurat mieszkanie, takie jakie sobie wymarzyłem? Nie wiadomo ile z tych osób, które były zdecydowane, faktycznie jest teraz zadowolonych. Dodatkowo ten program od PO jest na jeszcze lepszych warunkach, więc może część tych myślicieli jeszcze finalnie "wygra". Ja się niestety nie załapię ale
  • Odpowiedz
pozwalał kupic klitke max 2 pokoje takze tego


@printf: Jak się zabierałeś za to w grudniu 2023 to tak. W kwietniu/maju można było przebierać w ofertach i podpisywać umowę przedwstępną.
  • Odpowiedz