Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu umówiłem się na pierwszą randkę z tindera z laską, którą byłem oczarowany, byłem tak zestresowany na spotkaniu, że zabrakło mi śliny w gardle, po jakichś 20 minutach laska złapała mnie za rękę jakbyśmy byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, później z uśmiechem chwyciła mnie za nogę i zażartowała żebym się rozluźnił, zamurowało mnie, wyszedłem z baru w którym się umówiliśmy z pretekstem, że źle się czuję, płakałem całą drogę powrotną, nie jadłem praktycznie nic przez 3 dni, obwiniałem się i wmawiałem sobie że powinno mi się to spodobać skoro to laska za którą szaleje, a czułem się jak najgorsze gówno.

#tinder #kopiabaitu

  • 25
  • Odpowiedz
@Agent007cm: każdy "zdrowy" facet gdyby go atrakcyjna dziewczyna dotykała by się czuł spełniony, dumny, no chyba że byłaby gruba lub brzydka to oczywiste, że bym zgłosił molestowanie
  • Odpowiedz
  • 0
ze z jednej strony jestem przegrywem, a z drugiej strony sam probujesz uzywac przykladu odwrotnego


@Agent007cm: Musisz się oswoić z bycia przegrywem. Laski obecnie mają w oczach innych taki obraz jaki same kreują.
Natomiast wracając do reakcji to sprawa jest prosta. Nie podobało się jej chwycenie za rękę, to trzeba było to powiedzieć albo zakończyć już spotkanie po tej sytuacji.
Ale historia z beczeniem i nie jedzeniem to raczej już
  • Odpowiedz
@jack_: Mialo byc jestes, a nie jestem, sorki. Ja nie mam problemu z tym, ze ktos stawia granice i nie mam problemu z tym, ze robi to rowniez mezczyzna. Przeszkadza mi jednak gdy takie osoby jak ty, ktore nie maja w sobie wystarczajacej inteligencji emocjonalnej zeby zdobyc sie na odrobine empatii, czy to w stosunku do mezczyzny czy kobiety, stygmatyzuja to, ze ktos sie czuje zle i np. placze. To
  • Odpowiedz
  • 0
ty, ktore nie maja w sobie wystarczajacej inteligencji emocjonalnej


@Agent007cm: oho, sam to wywnioskowałeś z makaronu przy obiedzie czy wywróżyłeś z fusów?
I dlatego laska wywnętrza się na portalu ze śmiesznymi obrazkami?
Płakałam, nie jadłam. Pytanie tylko co było ze stolcem, bo nie napisała.
Łykaj dalej baity.
  • Odpowiedz
@jack_: wywnioskowalem to z tego, ze dla ciebie to zalosne, ze ktos sie zachowuje tak jak wyzej. Nikt, kto ma w sobie odrobine empatii nie uwaza za zalosne tego, ze komus jest zle i ktos placze. To nie jest trudne wnioskowanie.
  • Odpowiedz
@jack_: właśnie miałem pisać. Dodaje jeszcze że po akcji wybiegła do szaletu, po drodze pytając obsługę jaki jest kierunkowy na Wrocław, a potem słyszałeś dobiegającą rozmową - halo centrala? Tak proszę łączyć, wykop pe el; no nie uwierzycie państwo jakiś CREEP normalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Agent007cm: wykop <> empatia w TSQL lub wykop != empatia w innych językach programowania.
Pomyliłeś chyba się z forum elektrody.
Srasz się do baita. W mojej ocenie jesteś niedowartościowanym białorycerskim przegrywem. To też nie jest trudne wnioskowanie.
  • Odpowiedz
wykop <> empatia w TSQL lub wykop != empatia w innych językach programowania.


@jack_: Jezu ale zenua nerdowska xd

W mojej ocenie jesteś niedowartościowanym białorycerskim przegrywem. To też nie jest trudne
  • Odpowiedz
  • 0
Jezu ale zenua nerdowska


@Agent007cm: Takie wpisy robisz to co poradzę.

zeby to dostrzec, rowniez trzeba miec w sobie troche inteligencji

czego i tobie życzę, bo braki są solidne
  • Odpowiedz
  • 0
@carnall1: Masz jakieś dziwne ciągotki do opowiadania o swoich preferencjach publicznie. Pewnie oprócz tego jeszcze latasz po parkach i straszysz małe dzieci. Proponuję żebyś samemu zgłosił się na terapię bo to może być już niebezpieczne i karalne.
  • Odpowiedz
@jack_: "Problemy z kobietami" XDDDD Myślę że moja dziewczyna ma inne zdanie, ale nie martw się, jest wielu innych mężczyzn do których możesz zarywać :*
  • Odpowiedz