Wpis z mikrobloga

@SzycheU: wydaje mi siΔ™, ΕΌe pamiΔ…tki siΔ™ pamiΔ™ta ze wzglΔ™du gdzie siΔ™ je kupiΕ‚o, a nie gdzie siΔ™ je produkuje. Nie wiem, czy jak siΔ™ kupuje magnesy na lodΓ³wkΔ™ z napisem "Czarny Dunajec", to wiodΔ…cΔ… myΕ›lΔ… jest pytanie "ciekawe gdzie to wyprodukowano"
  • Odpowiedz
@tombeczka: jeΕ›li chodzi o magnesy to rozumiem, ale np. pamiΔ…tki z czegoΕ› co kojarzy siΔ™ lokalnie np. dane drewno, bursztyn to dobrze jak sΔ… zrobione na miejscu. ChociaΕΌ mojΔ… pierwszΔ… myΕ›lΔ… jest zawsze "Ciekawe za ile ten chytry gΓ³ral kupiΕ‚ ten szajs"
  • Odpowiedz
wydaje mi siΔ™, ΕΌe pamiΔ…tki siΔ™ pamiΔ™ta ze wzglΔ™du gdzie siΔ™ je kupiΕ‚o, a nie gdzie siΔ™ je produkuje. Nie wiem, czy jak siΔ™ kupuje magnesy na lodΓ³wkΔ™ z napisem "Czarny Dunajec", to wiodΔ…cΔ… myΕ›lΔ… jest pytanie "ciekawe gdzie to wyprodukowano


@tombeczka: Tak Ε›rednio. KiedyΕ› kumpel przywiΓ³zΕ‚ mi ΕΌe stanΓ³w breloczek H-D kupiony w salonie harleya. OkazaΕ‚o siΔ™ ΕΌe daΕ‚ za niego 20$ a na allegro taki sam 100% byΕ‚
  • Odpowiedz
@tombeczka ja np kupuje na wakacjach figurki kotów, szklane, drewniane, z brązu etc. I zawsze patrzę czy robiona w danym kraju to czy robiona ręcznie. Często stoi kilka obok siebie i można poznać po szlifach, ułożeniu dodatków, oczu itd.
  • Odpowiedz
wydaje mi siΔ™, ΕΌe pamiΔ…tki siΔ™ pamiΔ™ta ze wzglΔ™du gdzie siΔ™ je kupiΕ‚o, a nie gdzie siΔ™ je produkuje.


@tombeczka: no coΕ› Ty przecieΕΌ bΔ™dziesz tak samo pamiΔ™taΕ‚a magnes kupiony podczas Ε›wietnych wakacji jak dokΕ‚adnie taki sam zamΓ³wiony bezpoΕ›rednio od chiΕ„czyka z aliexpress (β•­β˜žΟƒ ΝœΚ–Οƒ)β•­β˜ž
  • Odpowiedz