Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o tej działce? Zacząłem się rozglądać za działkami ale każda wydaje się mieć jakieś minusy, a ta o dziwo nie, więc może fachowcy coś wypatrzą.

Czy jak wstrzymam się z zakupem o 2-3 lata żeby najpierw na nią odłożyć a nie brać w kredyt, to jest szansa że sytuacja na rynku nadmorskich działek się pogorszy?

https://www.otodom.pl/pl/oferta/dzialka-nad-morzem-budow-moz-podzialu-lubiatowo-ID4mnx5

#nieruchomosci #inwestycje #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @toshibaas a znasz jakieś materiały które pozwolą mi się zorientować w tej tematyce? Albo jakiś protip jak dla dzbana w jaki sposób upewnić się że jak ją kupię (o ile @GoracyStek się rozmyśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to będę mógł się tam wybudować?

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: o #!$%@?, Lubiatowo 😂 Znajoma kiedyś namówiła nas na tygodniowy wypoczynek tam. Wylęgarnia Januszy i PRL-bis. Do morza daleko, zero infrastruktury, jedna rybodajnia, jeden sklepik jak w latach ’80, pocztówki ze sklepiku pani zabiera i raz w tygodniu nadaje w jakimś mieście. Nie moje klimaty. Wymyśliłem nawet hasło dla tego grajdoła:
👎🏻 Lubia to!
  • Odpowiedz