Wpis z mikrobloga

z takich moich małych sekretów, to do dzisiaj mam żal do rodziców za to że mnie ochrzcili, a potem przez 16 lat kazali brać udział w tych wszystkich katolickich gusłach
  • 31
  • Odpowiedz
@staryalkus: Ja tam akurat bez traumy ale nerwi mnie ilość straconego czasu. Jedyny plus taki że od kiedy tylko pamiętam byłem wyleczony z wiary - dosłownie mając 6 czy 7 lat wiedziałem już że to jakaś szopka, same absurdy i hipokryzja
  • Odpowiedz
ja pamiętam, że przed 1 komunią świetą na religi w szkole tłukli do głowy, że trzeba wszystkie grzechy wyznać bo inaczej komunia będzie nie ważna
a jakoś dzień przed tym wyrzuciłem do śmieci misia dziewczyny z klasy która mnie denerwowała, oczywiście nie spowiedzi o tym nie wspomniałem i miałem nawet lekką obsrywke, że komunia jest nieważna xD
  • Odpowiedz
A te katolickie gusła na pewno nie zabrały Ci wiele czasu


@Aokx: sprawdźmy.

Szkoła:
12 lat raz 10 miesięcy razy 4 tygodnie razy 2 lekcje razy 0,75h =
  • Odpowiedz
  • 0
@staryalkus: Mnie najbardziej traumowało to że kazali mi zjeść mięso gościa z którym miałem się niby przeprosić. Potem śniło mi sie że jem krew taty i mamy jak coś nabroiłem. Chore gówno
  • Odpowiedz
Niewiele zrozumiałeś.


@KawaJimmiego: xD
Całe to "rozumienie" sprowadza się do zaakceptowania sprzeczności, którymi przepełniona jest ta religia. "Tak, tak, wierzę w to, że wszechmogacy, nieskończenie dobry i wszechwiedzący bóg stworzył ludzkość, która tak nagrzeszyla, że musiał następnie przyjść na ziemię jako swój własny syn, który następnie został ukrzyżowany, żeby bóg przestał się gniewać na ludzi, których sam stworzył i nie musiał ich wszystkich wysyłać na wieczne męki po śmierci".

Odpowiedzenie "wierzę" na ten stek bzdur świadczy o "glembokim
  • Odpowiedz